FK Pardubice
2

Filip Valenta

obránce
12. 8. 2010 (15 let) 0 cm / 0 kg

Aktuální statistiky

Sezóna Z MIN VG ŽK ČK

2. ČLD U19

1 55 0 0 0

2. ČLD U17

19 1569 2 3 0

1. CLD U17

13 1170 1 2 0

Posledních 5 zápasů

Kolo Datum Utkání Skóre MIN G A
34. kolo FK Mladá Boleslav B vs FK Pardubice 4:1 64 0 0
29. kolo FK Mladá Boleslav a.s. vs FK Pardubice 0:3 90 0 0
28. kolo FK Pardubice vs FC Viktoria Plzeň, a.s. 2:3 90 0 0
27. kolo FC Baník Ostrava, a.s. vs FK Pardubice 0:1 90 0 0
26. kolo FK Pardubice vs MFK Karviná a.s. 2:1 90 0 0
  • Týdenní plán 20.7. - 26.7.2026

  • FK Pardubice představuje nové vedení. Cílem je silný a respektovaný klub s pevným vztahem k regionu

  • Týdenní plán 20.7. - 26.7.2026