FK Pardubice

Archiv článků

 • A-tým - zápas

  Pardubice si uchovaly ligovou příslušnost, Krobot si připsal hattrick

  První ligový hattrick Ladislava Krobota byl nejzářivější událostí nedělního utkání, ve kterém Pardubáci po skvělém výkonu porazily Karvinou. Je tak jisté, že liga se bude hrát v CFIG Areně i v sezóně 2024/2025.

 • A tým

  Na neděli pro vás chystáme největší fanzónu v sezóně!

  Ligová sezóna se chýlí ke konci, dobojováno stále není. V neděli 19. května ale hostíme doma Karvinou, věříme, že to bude poslední domácí zápas sezóny a proto chystáme velkou fanzónu pro naše věrné fanoušky! Ta bude umístěná na hřišti s umělou trávou v CFIG Areně a otevírat ji budeme již dvě hodiny před výkopem, tedy v 15:00.

 • A tým

  Ladislav Krobot: Musíme se rychle oklepat a v neděli hrát mnohem lépe!

  PREWIEV | První mečbol nevyšel. Pardubický celek v Jablonci prohrál, a nestvrdil tak definitivně záchranu nejvyšší soutěže. Druhý pokus budou mít hráči okolo Radoslava Kováče už tuto neděli, kdy do Pardubic přijede MFK Karviná. S útočníkem Ladislavem Krobotem jsme si o příštím domácím utkání červenobílých povídali v předzápasovém preview.

 • A tým

  Aktuality z klubu | 13. díl na klubovém YouTube kanále!

  Pardubický A-tým je krůček od záchrany ligové příslušnosti pro další sezónu, Michal Hlavatý jako patron krajského kola McDonald´s cupu na Vinici, nebo se chystá otevřený trénink pro majitele eFKaret. To a mnohem více zjistíte v dalším díle Aktualit z FKPCE!

 • A tým

  Co řekli po prohře v Jablonci Vojtěch Patrák a Radoslav Kováč?

  Po utkání na trávníku FK Jablonec, které pardubický tým nezvládl a prohrál 0:3, hodnotili zápas hlavní trenér Radoslav Kováč a Vojtěch Patrák.

 • A-tým - zápas

  Velké zklamání: Jablonci jsme podlehli o tři góly

  Radost našich fanoušků z definitivní záchrany v nejvyšší soutěži se odkládají. Náš tým prohrál ve čtvrtek v Jablonci 0:3 a ligovou příslušnost pro další sezónu si musí vybojovat v dalším utkání.

 • A tým

  PREVIEW | Pavel Černý: Na sever Čech pojedeme bojovat a stvrdit záchranu!

  Pardubáci odehrají v tomto týdnu dvě ligová utkání. To první už ve čtvrtek na trávníku FK Jablonec, kde budou chtít definitivně potvrdit záchranu v nejvyšší soutěži. Nejen o nadcházejícím duelu červenobílých jsme si povídali v předzápasovém preview se zkušeným Pavlem Černým.

 • A tým

  Jsme šťastní, že konečně děláme našim fanouškům radost, hlásí Denis Donát

  Pardubáci jsou po prvních dvou zápasech nadstavby krůček od udržení nejvyšší soutěže. V neděli totiž zvládli i druhé vystoupení letošní nadstavbové části, když v CFIG Areně porazili České Budějovice 3:2. Obránce Denis Donát se v rozhovoru pro klubový web rozpovídal nejen o nadcházejícím anglickém týdnu, během kterého červenobílí odehrají ve čtvrtek duel v Jablonci a v neděli zápas proti Karviné.

 • A tým

  Chystáme bonus pro majitele eFKaret: otevřený trénink A-týmu a setkání s vedením klubu

  Majitelům eFKaret jsme před sezónou slibovali jedno setkání s vedením klubu. To proběhlo na podzim, ale protože si věrných fanoušků vážíme, rozhodli jsme se uspořádat Meet&Greet znovu. Témat k diskusi je hodně, navíc se nezadržitelně blíží zahájení předprodeje vstupenek na novou sezónu a tak věříme, že majitelé eFKaret tuto možnost uvítají.