Archiv článků

 • A tým

  Projekt eFKarta je zpátky, předprodej začíná v pátek 9. června!

  eFKarta je zpátky! I v nové sezóně 2023/2024 se můžeš stát členem projektu, který byl velmi úspěšný a mezi fanoušky oblíbený. Předprodej eFKaret začne v pátek 9. června 2023 v 16:00 hodin v online prodeji, platné budou od chvíle nákupu do konce sezóny. Zůstává většina zvýhodnění z "jarních" eFKaret, navíc se objevují nové bonusy, které jistě oceníš.

 • A tým

  Permanentní vstupenky: Nově s možností přenechání či prodeje prostřednictvím aplikace

  Jak jsme avizovali, zahájení prodeje permanentních vstupenek na sezónu 2023/2024 proběhne v pondělí 19. června. Dnes vám přinášíme informace o jejich cenách a systému slev, které jsme pro naše fanoušky připravili. Velkou novinkou je možnost prostřednictvím klubové aplikace přenechání permanentní vstupenky na jednotlivé utkání další osobě, případně jejího uvolnění do prodeje s možností profitu.

 • A tým

  Permanentní vstupenky v prodeji od 19. června, stávající majitelé mají rezervovaná svá místa

  Po divácky úspěšné jarní části sezóny, kdy se naši fanoušci výrazně podepsali pod výsledky na hřišti, se blíží zahájení předprodeje permanentních vstupenek na sezónu 2023/2024. Ta začne o víkendu 22. a 23. července 2023, los FORTUNA:LIGY proběhne ve středu 21. června.

 • A tým

  Brankář Jakub Markovič také na Euro U21

  Brankář Jakub Markovič, který dovedl pardubický tým k ligové záchraně, doplnil před blížícím se mistrovstvím Evropy českou jednadvacítku. Pardubáci tak budou mít na EURU hned trojí zastoupení.

 • A tým

  Dva Pardubáci pojedou na EURO U21

  Robin Hranáč a Tomáš Vlček figurují v závěrečné nominaci reprezentace U21, kterou v druhé polovině června čeká evropský šampionát v Gruzii a Rumunsku.

 • A tým

  Nehodlám nikomu dát zadarmo místo v sestavě, říká Pavel Černý

  VIDEO | Pavel Černý byl hostem tiskové konference, která navazovala na poslední utkání aktuální sezóny. Co řekl zástupcům médií?

 • A tým

  Jsou to hrdinové, řekl o pardubických hráčích trenér Kováč

  VIDEO | Nejen o záchraně v soutěži, ale také o svých hráčích či o výborných fanoušcích hovořil trenér Radoslav Kováč po skončení posledního utkání sezóny, ve kterém si jeho tým zachoval ligovou příslušnost i pro další sezónu.

 • A-tým - zápas

  Remíza stačila, Pardubice se radují ze zachování ligové příslušnosti

  Téměř vyprodaná CFIG Arena po skončení utkání proti Příbrami i přesto, že fanoušci gól neviděli. Remíza 0:0 totiž znamenala, že domácí tým si zachoval příslušnost ve FORTUNA:LIZE i pro příští sezónu.

 • A tým

  V neděli na Příbram? V prodeji jsou již jen vstupenky VIP Premium

  Podle očekávání je o nedělní utkání proti Příbrami mezi fanoušky velký zájem a my vám za to děkujeme! V pátek ráno je situace následující: vyprodány jsou sektory B, C, D a v prodeji zbývá přibližně stovka vstupenek na západní tribunu distribuovaných v režimu VIP Premium.