FK Pardubice

Archiv článků

 • Esport

  Ritzy posilou esport týmu!

  Nová sezóna slavného fotbalového simulátoru, dříve známého jako FIFA, nyní EA FC, právě začíná a FK Pardubice esports na startu nové éry posiluje své řady. Dvojici hráčů budou tvořit Matěj „Miki“ Mikan a nově jeden z nejznámějších hráčů domácí scény Jiří „Ritzy“ Jičínský.

 • Esport

  Den otevřených dveří s naším esport týmem

  První dubnový den se odehrála pohodová akce v prostorech CFIG Areny! Staral se o ni náš esportový tým, který připravil soutěže, turnaj ve FIFA 23 a spoustu dalších aktivit. Podívej se, jaká atmosféra v prostorech VIP Lounge byla!

 • Esport

  Den otevřených dveří s esportem ve VIP prostorách CFIG Areny

  Již tuto sobotu proběhne ve VIP prostorech CFIG Areny Den otevřených dveřích s esportem. Začíná se v 9:00 hodin. Přijďte se podívat na amatérský turnaj ve FIFA 23, showmatch hráčů fotbalového A-týmu s naší esport divizí. Nebo si jen tak zahrát FIFU v útulném prostředí našeho stadionu!

 • Esport

  Esportové derby Pardubice – Hradec dnes v přímém přenosu na O2 TV

  Zajímavá možnost pro fanoušky našeho klubu se dnes nabízí na obrazovkách stanice O2 TV Sport. Od 18:30 hodin zde bude možné sledovat přímý přenos derby esportových týmů FK Pardubice a FC Hradec Králové!

 • Esport

  Vítězný vstup do e:Ligy, porazili jsme Teplice

  V neděli 4. prosince naše FIFA divize odehrála první zápas v letošním ročníku e:Ligy. V prvním kole měla naše dvojice JamesBony – Miki za soupeře FK Teplice a v žádném případě nedošlo k podcenění soupeře. S celkovým skóre 3:1 na zápasy získali naši hráči první body do ligové tabulky.

 • Esport

  Přijďte v sobotu do první gaming zóny nové sezóny!

  I v nové sezóně se můžete v rámci zápasového programu při domácích utkáních FK Pardubice ve FORTUNA:LIZE těšit na gaming zónu, ve které můžete zahrát FIFU s členy našeho esport týmu. Ta další na vás čeká již tuto sobotu, kdy Pardubáci hostí FK Jablonec a pokud si chcete zahrát FIFU, můžete se těšit na známé tváře: JamesBonyho, Mikiho a Caabika.

 • Esport

  Ve Sportovním parku se představí náš esport tým

  Máš ve čtvrtek 11. srpna odpoledne čas dorazit do Sportovního parku Pardubice? Pak máš skvělou šanci vidět členy našeho esportového týmu! Potkat zde, kromě trenérů a hráčů našich žákovských týmů, můžete JamesBonyho a populárního streamera Caabika!

 • Esport

  Výhru našeho esport týmu komentoval Jakub Jankto

  Minulý týden se hrálo exhibiční utkání našeho esportového týmu proti velkému jménu. Sampi esport je totiž velmi známý a mocně medializovaný klub, jehož majitelem je fotbalový reprezentant Jakub Jankto a který představuje domácí špičku ve svém oboru.