FK Pardubice

Archiv článků

 • U-18 - zápas

  Jarní spanilou jízdu jsme zakončili vítězstvím

  V závěrečném mistrovském zápase jsme si na domácí půdě poradili s týmem Příbrami. Děkujeme klukům za vydařenou sezónu a skvělou reprezentaci našeho klubu.

 • U-18 - zápas

  U18 v omlazené sestavě vítězně!

  V neděli jsme nastoupili k poslednímu venkovnímu zápasu sezóny, a to na půdě Nového Bydžova. I přes doplnění kádru hráči z kategorie U17, jsme předvedli velmi dobrý výkon s krásnými kombinačními akcemi zakončeny pěti góly.

 • U-18 - zápas

  Domácí vítězství s Ústím nad Labem

  Do zápasu jsme vstoupili gólově, již v první minutě se nám povedla hezká rychlá akce zakončená přesným zásahem. Soupeř se snažil hrát, a tak bylo vidět spoustu hezkých fotbalových momentů na obou stranách. V druhém poločase po podobné akci jsme skórovali podruhé. Soupeři se podařilo v závěru pokořit i naši obranu, ale pouze jednou.

 • U-18 - zápas

  Utkání s Bohemkou nepoznalo vítěze

  V středečním mistrovském utkání jsme se střetli s jedním z nejlepších týmů naší soutěže na jeho půdě v Uhříněvsi. I přes velkou snahu soupeře, kluci opět předvedli dobrý výkon v obranné fázi a nedovolili soupeři skórovat. Našim útokům scházela přesnost a nápad, a tak jsme si vybojovali jeden bod do tabulky.

 • U-18 - zápas

  Vítězství s prvním týmem tabulky

  V neděli jsme na domácím hřišti přivítali lídra soutěže z Jablonce. Kluci předvedli bojovný výkon s velkým nasazením a chutí. Odměnou jim bylo vítězství nad kvalitním týmem FK Jablonec.

 • U-18 - zápas

  S Táborskem bereme všechny body

  V zajímavém a na branky bohatém utkání jsme přeci jen v závěru vybojovali vítězství. Krátký herní výpadek v druhém poločase, během kterého soupeř srovnal naše dvoubrankové vedení, nás málem připravil o vítězství.

 • U-18 - zápas

  Domácí výhra s týmem Teplic

  Ve středečním mistrovském utkání kluci předvedli kvalitní týmový výkon a po zásluze zvítězili.

 • U-18 - zápas

  Zasloužené vítězství s týmem Kladna

  V neděli jsme sehráli velmi těžký zápas proti dobře organizovanému týmu Kladna. Prosadili jsme se dvakrát v prvním poločase.

 • U-18 - zápas

  V derby skóroval pouze Hradec

  V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas, ve kterém šel Hradec Králové do vedení po naší chybě v obraně. O výsledku rozhodli domácí během deseti minut v druhém poločase, kdy jsme dostali lekci z produktivity.