FK Pardubice

Archiv článků

 • U-17

  Program letní přípravy kategorie U17

  Přinášíme vám informace k letnímu režimu ročníku U17, hráčů narozených 2008 a mladších, který začneme tréninkovou jednotkou 15.7. 2024. Hned druhý den náš tým odjíždí na soustředění v Ústí nad Orlicí, které zakončíme přípravným utkání s Legnicí. Následně nás čeká konfrontačně zajímavý Memoriál Františka Harašty, po kterém ještě odehrajeme dvě přípravné zápasy s Motorletem a Mnichovem 1860. První mistrovské utkání proběhne 10.8. 2024.

 • U-17 - zápas

  U17 v závěrečném vystoupení porazila České Budějovice

  Sedmnáctka v posledním utkání sezóny zvítězila nad Českými Budějovicemi rozdílem tří branek. Po bezbrankové první půli se góly začaly načítat až po přestávce, kdy dalekonosnou šibenici Čvančara podpořil hattrickem Beránek.

 • U-17

  Týdenní plán U17 10.6. - 16.6. 2024

  Přinášíme vám plán na následující týden, ve kterém najíždíme na přechodné období sezóny. V aktuálním týdnu se hráčů týkají změny v ranních částích TJ, kde nejprve v úterý proběhne setkání s psycholožkami, následně ve středu měření Inbody.

 • U-17 - zápas

  U17 po špatném úvodu prohrála ve Zlíně

  Sedmnáctka nezachytila úvod utkání, kde hned po šesti minutách prohrávala o dvě branky. I přes větší převahu ve zbytku utkání se ji podařilo pouze snížit a na soupeře ze Zlína tak nestačila.

 • U-17 - zápas

  U17 zvítězila na Spartě Praha

  Sedmnáctka díky skvělému týmovému výkonu uspěla na Strahově. O obě branky do Sparťanské sítě se postaral Tomáš Urban.

 • U-17 - zápas

  U17 doma podlehla Sigmě Olomouc

  Sedmnáctka v sobotním utkání hostila souseda z tabulky, a to Sigmu Olomouc. Našim hráčům se během utkání nepovedlo najít recept na pevnou defenzívu soupeře, který tak byl po závěrečném hvizdu šťastnější.

 • U-17 - zápas

  U17 vyhrála vysokým rozdílem na půdě Slovácka

  Sedmnáctka na hřišti Slovácka dominovala a zvítězila šestibrankovým rozdílem. Úřadovala zejména mezi 16. a 30. minutou hry, kdy vstřelila čtyři branky. Ve druhém poločase pak přidala ještě dvě branky a připsala si tak nejvyšší výhru v sezóně.

 • U-17

  Mistrovství Evropy U17 s pardubickou účastí!

  Koncem května odstartuje na Kypru EURO pro hráče do 17let. Ani tato velká fotbalová akce se neobejde bez Pardubáků. Své místo v nominaci si totiž vybojoval šestnáctiletý Matěj Kvaček! Mezi náhradníky nalezneme dvě jména z našeho klubu – Patrik Nedvěd a Ondřej Vencl.

 • U-17 - zápas

  U17 v otevřeném utkání remízovala s Viktorii Plzeň

  Tradičně skvělé utkání nabídl duel mezi naši sedmnáctkou a Viktorii Plzeň. Fantastický fotbal nakonec nabídl 4 branky, kdy se obě mužstva rozešla smírně.