FK Pardubice

Archiv článků

  • U-15

    Informace na konec sezóny

    Poslední tréninková jednotka v této sezóně bude tento týden ve čtvrtek od 8:00 v rámci školního rozvrhu. V pátek proběhne slavnostní vyřazení hráčů z RFA a navazovat bude týmová rozlučka se sezónou. Příští týden od 22.6.2026 již trénovat nebudeme, zároveň se v tento den budou posouvat kategorie v KISu a na webu, ročníku 2011 již bude patřit kategorie U16.

  • U-15

    Zasloužené vítězství na turnaji v Přelouči

    Ve dnech 13. - 14. 6. 2026 se náš tým U15 účastnil tradičního Celostátního žákovského turnaje v Přelouči. Turnaje se účastnilo deset týmů, náš tým zvítězil ve všech zápasech základní skupiny i vyřazovací části turnaje. Ve finálovém utkání jsme vyhráli nad Mladou Boleslaví 2:0 a díky tomu jsme ovládli celý turnaj.

  • U-15

    Týdenní plán 15.6. - 28.6.2026

    Přinášíme Vám plán na poslední tréninkový týden v této sezoně. V pátek proběhne slavnostní vyřazení hráčů z RFA a rozlučka se sezónou.

  • U-15 - zápas

    Prohra se Spartou Praha

    V posledním utkání ČLŽ nadstavbové části jsme nestačili na pražskou Spartu, soupeř rozhodl o své výhře ke konci zápasu.

  • U-15 - zápas

    Výhra nad Mladou Boleslaví

    Ve 14.kole ČLŽ nadstavbové části jsme na domácím hřišti otočili nepříznivý výsledek a zaslouženě zvítězili.

  • U-15

    Týdenní plán 8.6. - 14.6.2026

    Přinášíme Vám plán na následující týden. Ve středu nás čeká poslední mistrovské utkání v letošní sezoně. O víkendu zakončíme letošní sezónu na turnaji v Přelouči.

  • U-15 - zápas

    Výhra nad Viktorií Plzeň

    Ve 13.kole ČLŽ nadstavbové části jsme odehráli náročné utkání na hřišti Viktorii Plzeň. Dvě vstřelené branky ve druhém poločase vedly k otočení výsledku zápasu na naší stranu.

  • U-15

    Týdenní plán 1.6. - 7.6.2026

    Přinášíme Vám plán na následující týden. V sobotu nás čeká mistrovské utkání, budeme hostit Mladou Boleslav.

  • U-15

    Akademie FK Pardubice slaví: 15 hráčů zvládlo přijímačky na Sportovní gymnázium Pardubice!

    Hned patnáct hráčů a hráček mládežnické akademie FK Pardubice úspěšně absolvovalo přijímací zkoušky na partnerské Sportovní gymnázium Pardubice. Klub tak znovu potvrzuje, že rozvoj mladých fotbalistů nestaví pouze na sportovní stránce, ale také na kvalitním vzdělání a propojení fotbalu se školním prostředím.