A tým

Fanklub pořádá výjezd do Jablonce, vyhrát můžeš 2 vstupenky na Spartu!

Chybí ti ligový fotbal? Těšíš se, až pardubičtí hráči znovu vyběhnou na trávník? Chceš vyrazit na sever a být u toho? Pojeď v neděli s oficiálním fanklubem Pardubická 12 na utkání do Jablonce!

Fanklub Pardubická 12 vyráží na sever a ty můžeš být u toho! V neděli 26. listopadu 2023 začne pro FK Pardubice druhá polovina základní části FORTUNA:LIGY zápasem na severu Čech, kdy bude našim hráčům soupeřem domácí FK Jablonec. Utkání začíná v 15:00 hodin a odjezd našich fanoušků od západní tribuny CFIG Areny je naplánován na 11:00 hodin.

Za cenu 450 Kč, která obsahuje dopravu, vstupenku a palubní servis (nápoj, nealko + bageta), pojedeš na zápas s lidmi, kteří naplno fandí našemu klubu. A POZOR! Během cesty se také mezi účastníky výjezdu proběhne soutěž o dvě vstupenky na zápas proti Spartě (hraje se v CFIG Areně 3. 12. 2023)

Souhrn informací k výjezdu fanoušků do Jablonce:

• Datum a čas utkání: neděle 26.11. 2023 od 15:00 hodin
  • Místo: stadion Střelnice, Jablonec
  • Sraz účastníků výjezdu: západní tribuna CFIG Areny (historická – vedle Arnošta) v 10:30 hodin
  • Odjezd autobusu s fanoušky: 11:00 hodin
  • Cena výjezdu (přeprava + vstupenka): 450 Kč
  • Úhrada poplatku: na místě v hotovosti

Chceš jet s námi?

• Zavolej nebo napiš SMS – Míra, zástupce fanklubu Pardubická 12 – telefonní číslo: 774 083 403
  • Napiš na emailovou adresu: fanklub@fkpardubice.cz

Textovou formou stačí pouze napsat „JEDU“ a přidat své jméno a počet míst k rezervaci.