A tým

Vstupenky na Spartu již pouze v pokladně a v Turistickém infocentru

V pondělí začal prodej vstupenek na utkání proti Spartě (3. 12. 2023, 15:00) a všechny vstupenky, které byly k dispozici v online prodeji, rychle našly majitele. Aktuálně je ale stále možné si zakoupit vstupenky buď v Turistickém informačním centru na Třídě míru, nebo v pokladně CFIG Areny. Klub tak v předprodeji vychází vstříc pardubickým fanouškům, kteří jsou tímto krokem zvýhodněni.

Předprodej pro majitele klubových eFKaret a permanentních vstupenek probíhala po dobu několik dnů, v pondělí 20. listopadu začal volný prodej, který ovšem brzy skončil, protože místa v online distribuci se rychle rozprodala.

• Sektory B2, C1 a C2 – možný nákup jen v Turistickém infocentru (info zde) a v pokladně CFIG Areny (otevřeno po a čt 14:00 - 17:00)
  • Ostatní sektoryVYPRODÁNO
  • Sektor hostů D1 a D2: distribuci řídí hostující klub, podle našich informací VYPRODÁNO

Autor fotografie: archiv Magistrátu města Pardubic