A tým

Stadion Tour se vrací na scénu, do Vánoc dva termíny prohlídek

V jarní části FORTUNA:LIGY měli majitelé klubových eFKaret možnost navštívit pardubický stadion v rámci Stadion Tour. Na se nyní vrací na scénu pro každého fanoušky, který bude mít o prohlídku zázemí CFIG Areny zájem. Pro prohlídky jednotlivců byly vypsány dva termíny.

Stadion Tour vám umožní projít si s průvodcem místa CFIG Areny, na která se běžný návštěvním nemá šanci dostat. A to se týká zázemí obou týmů, tiskového centra, krásného výhledu z VIP pozic a můžete se podívat na pozice, odkud se natáčí televizní přenosy. Prostor dostane výklad průvodce i vaše případné dotazy.

Do Vánočních svátků jsme připravili dva termíny individuálních Stadion Tour:

• středa 29. listopadu 2023 od 17:00 hodin
  • středa 13. prosince 2023 od 17:00 hodin

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

• Doba prohlídky: cca 90 minut
  • Sraz účastníků: 16:50 u západní tribuny CFIG Areny
  • Cena prohlídky: 150 Kč, zlevněné 100 Kč (do 15 let + nad 70 let + ZTP + držitelé permanentky)
  • Vstup zdarma: majitelé eFKaret (registrace nutná)

ONLINE REZERVACE NA STADION TOUR ZDE

Klub FK Pardubice toho pro vás na téma Stadion Tour chystá daleko víc, informace přineseme již brzy!

Autor fotografie: Matyáš Novák