WU-18 - zápas

Přípravná utkání juniorek

Juniorky mají za sebou tři přípravná utkání se střídavými výsledky. Výkony ještě nejsou ideální, což je částečně dané velkou marodkou, ale mají vzestupnou úroveň.

Přátelské utkání dorostenek 28. 1. 2024, 17:00 hř. Praha, UMT Eden

SK Slavia Praha fotbal mládež WU15 – FK PARDUBICE 4:1 (2:0)
Branka: Hlaváčová

Sestava: Smutná (46. Bálková) – Kubištová, Smejkalová, Kovaříková, Mandelíková – Macková, Hladová, Kubisková – Ptaszeková, Hlaváčová, Pávková (Lacinová, Kaurová)

První přípravné utkání provázela spousta nepřesností, tři góly jsme domácím prakticky darovali po zbytečných chybách. Sami jsme si moc šancí nevypracovali. Utkání se nám příliš nevydařilo.

Přátelské utkání dorostenek 3. 2. 2024, 10:00 hř. Praha, UMT Satalice

AC Sparta Praha fotbal WU15 – FK PARDUBICE 2:2 (1:0)
Branky: Kozáková, Macková

Sestava: Malíková (46. Bálková) – Kubištová, Smejkalová, Lacinová, Valentová – Vamberová (60. Macková), Hladová 75. Hladová), Kubisková – Kozáková, Hlaváčová, Macková (46. Kulíšková)

Oproti prvnímu zápasu jsme podali zlepšený výkon. Kombinace nám sice trochu vázla, ale byli jsme schopni si vytvářet šance. Mladší sparťanky i slávistky byly výbornými soupeři, silné na míči, zápasy pro nás byly výbornou prověrkou.

Přátelské utkání dorostenek 18. 2. 2024, 12:00 hř. Pardubice, UMT Ohrazenice

FK PARDUBICE – DFK Bohemians 1905 6:0 (5:0)
Branky: 4. Hladová, 12. a 64. Lacinová, 33. a 40. Kubisková, 37. Macková

Sestava: Smutná (30. Malíková, 60. Bálková) – Kubištová, Smejkalová (60. Lacinová), Lacinová (30. Čapková), Valentová – Kulíšková (46. Kaurová), Vamberová, Macková, Kovaříková – Kubisková (75. Smutná), Hladová

V utkání jsme byli celou dobu lepším týmem, vypracovali jsme si velký počet šancí, ze kterých jsme šest proměnili. Pochvala pro holky za předvedený výkon.

Autor článku: Ondřej Kumpan

Autor fotografie: Bidlo Vladimír