A tým

V sobotu do Hradce - kde zakoupit vstupenky do sektoru hostů?

Těšíte se na sobotní derby v Hradci Králové? Hraje se tuto sobotu na malšovickém stadionu a výkop utkání je v 15:00 hodin a v našem článku najdete informace o možnosti nákupu vstupenek do sektoru pro hostující fanoušky.

Fanklub FK Pardubice Pardubická 12 připravuje organizovaný výjezd pro naše fanoušky, jehož detaily si můžete nastudovat zde. Pokud si ale plánujete individuální cestu do sousedního města, již nyní si můžete zakoupit vstupenky do sektoru hostů. Ty se prodávají v ceně 380 Kč, prodejní systém je od firmy Enigoo, takže se v něm naši fanoušci snadno zorientují.

VSTUPENKY DO SEKTORU HOSTŮ PRO VÝCHODOČESKÉ DERBY ZDE

V sobotu vás budeme potřebovat, neváhejte přijet podpořit naše hráče na jeden z nejlákavějších zápasů jara! Utkání FC Hradec Králové - FK Pardubice se hraje v sobotu 9. března 2024 od 15:00 hodin.