A tým

Začíná předprodej na Baník, jaký je harmonogram prodeje?

Další ze zajímavých zápasů v CFIG Areně se bude hrát již příští týden! Po derby v Hradci Králové, které se hraje tuto sobotu od 15:00 hodin, nás čeká příští neděli 17. 3. 2024 od 15:00 hodin atraktivní duel proti ostravskému Baníku. V pondělí začíná prodej pro majitele eFKaret a v našem článku se dozvíš o dalším postupu předprodeje na toto atraktivní utkání.

Prodej vstupenek je opět rozdělen do několika fází, nejvíce zvýhodněni jsou majitelé eFKaret a také permanentních vstupenek. Utkání 25. kola FORTUNA:LIGY FK Pardubice - FC Baník Ostrava se hraje v neděli 17. března 2024 od 15:00 hodin v pardubické CFIG Areně.

Důležitá upozornění:

• majitelé eFKaret mohou vstupenky na utkání proti Plzni (max. 2 kusy na jednu eFKartu) kupovat od pondělí 4. 3. 2024 (10:15)
  • majitelé permanentních vstupenek mohou od středy 6. 3. 2024 (10:15) využít přednostní nákup (max. 2 ks na jednu permanentku). POZOR, jde o možnost přednostního, nikoliv garantovaného, nákupu (tj. bude-li vyprodáno, vstupenky již nelze zakoupit)
  • přednostní nákup vstupenek lze realizovat výhradně v online předprodeji
  • pokud budou vstupenky vyprodány v přednostním prodeji, nebudou již k dispozici ve volném prodeji
  • volný prodej začíná v pátek 8. 3. 2024 v 10:15 hodin
  • vstupenky do sektoru hostů budou distribuovány klubem FC Baník Ostrava