A tým

10 důvodů proč jít v neděli na zápas s Budějovicemi!

Potěšila vás sobotní výhra v Olomouci? Chcete zažít další radost přímo na stadionu? Přijďte v neděli odpoledne do CFIG Areny fandit našemu týmu. Tady je 10 důvodů proč to udělat!

DESET DŮVODŮ, PROČ JÍT V NEDĚLI NA FOTBAL!

• 1) Podívejte se na tabulku a poznáte, že utkání proti Dynamu České Budějovice je extrémně důležité!
  • 2) Pardubický tým vyhrál v sobotu v Olomouci, navíc s čistým kontem. Potvrdíme formu a protáhneme vítěznou vlnu?
  • 3) Do sestavy se mohou vrátit Halinský, Ortiz a Chlumecký, trenéři budou mít z čeho vybírat!
  • 4) Ptáte se na počasí? Na neděli hlásí meteorologové skvělých 24°C, přece nebudete sedět doma!
  • 5) Utkání budou přihlížet všichni žijící hráči VCHZ Pardubice ze sezóny 1968/69, můžeme jim společně potleskem smeknout poklonu (info zde)!
  • 6) Chystáme pro vás zajímavý program ve fanzóně, o jejím programu vás budeme informovat
  • 7) Slevy ve Fanshopu? Máme je připravené!
  • 8) Bude teplo, jistě se tedy chcete zeptat, zda bude dostatek stánků s občerstvením. Ano, bude!
  • 9) Pokud si pořídíš VIP vstupenku (prodej zde), můžeš se těšit na pozápasový rozhovor s našimi hráči. A potkáš se i s výše uvedenými legendami!
  • 10) Čeká tě parádní atmosféra v hledišti! Pardubáci umí fandit, sám to znovu uvidíš a můžeš se na tom i podílet!