Výsledky z trianglu v HK a Krajské miniligy

V sobotu jsme odehráli kvalitně obsazený triangl v Hradci Králové a v neděli jsme doplnili U10 v rámci Krajské miniligy.

Triangl v Hradci Králové

V žádném zápase jsme herně nepropadli, jen nás občas doběhly neproměňování šancí a individuální poziční chyby, které nás často stály obdržení branky. S Hradcem Králové i Slovanem Bratislava se jednalo o vyrovnané zápasy. Naopak proti Slavii jsme místy tahali za kratší konec, což bylo dáno zejména tím, že některým se při obdržení branky trochu roztřásli kolena, což nebylo na místě. Myslím, že jsme si již několikrát dokázali, že se můžeme měřit s každým.

FK Pardubice: Dvořák Štěpán – Sládek Tadeáš, Bidlo Filip, Vitáček Štěpán – Bednář Marek, Tlučhoř Matěj, Klusoň William, Fikejz Dominik – Krčál Daniel, Švec Dominik, Mocanu Samuel, Kozák Vojtěch

FK Pardubice – ŠK Slovan Bratislava 1:4

(Krčál)

FK Pardubice – SK Slavia Praha 1:5