11.místo na Planeo Cupu

O víkendu jsme se zúčastnili republikového finále Planeo Cup, po slušných výkonech jsme obsadili celkové 11.místo.

Planeo Cup

Sestava: Janura Jakub, Vaculík Matěj - Schejbal Matyáš, Semerád Martin, Frinta Jiří, Ač Kryštof - Dus Martin, Kousek Jiří, Dostál Václav - Krpata Denis, Myslivec Matyáš, Kynšt Václav, Pokorný František, Borovec Antonín

Výsledky - sobota:

FK - FK Kuřim 2:0 (Kousek Jiří, Myslivec Matyáš)

FK - Sparta Brno 1:3 (Kynšt Václav)

FK - Dynamo ČB 1:1 (Kousek Jiří z pen.)

FK - SK Uničov 0:0

FK - SKP ČB 0:0

3.místo ve skupině, postup do stříbrné skupiny

Výsledky - neděle (stříbrná skupina):

FK - Bohemians Praha 0:2

FK - Sigma Olomouc 1:0 (Myslivec Matyáš)

FK - Meteor Praha 1:0 (Dostál Václav)

FK - SFC Opava 1:1 (Pokorný František)

FK - Motorlet Praha 0:1

FK - FC Písek 1:0 (Borovec Antonín)

3.místo ve stříbrné skupině

Hodnocení turnaje:

Na turnaji jsme se chtěli prezentovat hrou jako v soutěži což se nám do značné míry dařilo, až na mírné výpadky především první den. Nepodařil se nám zápas se Spartou Brno, kde jsme působili ustrašeně, naopak zápas s Českými Budějovicemi byl oboustranně velmi kvalitní a ač byl soupeř mírně lepší dokázali jsme vybojovat cennou remízu s jedním z nejlepších týmů na turnaji. Příliš se nám nepovedly odpolední zápasy, které nás nakonec stály postup do zlaté skupiny.

Druhý den byl herně lepší, až na prvních cca sedm minut s Bohemkou, kde jsme si asi mysleli že se soupeř porazí sám. Po utkání jsme si s hráči řekli pár věcí a jsme rádi, že to uchopili za správný konec. Zbytek turnaje byl až na poslední zápas s Pískem, kde už možná hrála roli i únava, herně velmi dobrý a celkové jedenácté místo ve výsledku asi zasloužené.

Velké poděkování patří i rodičům - a to jak za samotné fandění na turnaji tak i za pomoc při dopravě na ubytování.

Autor fotografie: PlaneoCup