A tým

Mystery box: dárek pro majitele permanentek

Nová sezóna, nový přístup k fanouškům. I to je důvod proč jsme pro majitele permanentek připravili zajímavý systém odměn za jejich podporu. Mystery box je dárkem, který je ve fotbalovém prostředí netradiční, a my vám v článku představíme, co zajímavého můžete získat.

Na získání Mystery boxu má nárok každý majitel permanentní vstupenky pro sezónu 2024/2025. Mystery box je vlastně dárková krabička a v každé z nich bude připraven mix dárků z našeho fanshopu v minimální hodnotě 150 Kč. To je ale jen základ!

NÁKUP PERMIC ZDE

V Mystery boxech na vás totiž bude čekat celá řada dalších dárků, které svou hodnotou výrazně převyšují uvedenou základní hodnotu. Rozhodně jich nebude málo, hodnota těch hlavních se pohybuje v řádech desítek tisíc korun a mezi prémiovými cenami jsou takové, které nelze jinak získat!

Pojďme se tedy podívat, co i vy můžete ve svém Mystery boxu najít!

HLAVNÍ CENY

1x – Upgrade na 2 PERMICE VIP Premium

V jednom z Mystery boxů bude voucher na výměnu vaší permanentky za 2 ks permanentní vstupenky ve verzi VIP PREMIUM. Ano, dva kusy, protože správný fanoušek nechodí na fotbal nikdy sám! Jeden šťastlivec tak získá možnost sledovat domácí utkání našeho týmu z VIP sektoru, včetně občerstvení a všeho, co k tomu náleží.

1x – Skybox | sleduj zápas s kamarády (mimo TOP 4 zápasy)

Jeden Mystery box obsahuje skvělou možnost, jak sledovat vybrané utkání z jednoho ze skyboxů v CFIG Areně! Držitel tohoto voucheru může přivítat své kamarády (max. počet 10 osob) na vybraném utkání, které bude mimo režim TOP utkání.

PRÉMIOVÉ CENY

Tyto dárky budou v boxech většinou formou voucherů a jsou mezi nimi i takové, které nelze pořídit jinou cestou! Chceš si zatrénovat s naším A-týmem? Nebo dorazit na pozápasovou tiskovku (dle tvého výběru), poslechnout si ji, nebo i položit dotaz trenérům? Podívej se, co všechno můžeš získat!

• 1x – 2x VIP vstupenka na utkání proti Spartě
  • 1x – 2x VIP vstupenka na utkání proti Slaviě
  • 1x – 2x VIP vstupenka na utkání proti Plzni
  • 1x – 2x VIP vstupenka na utkání proti Hradci
  • 2x – sledování zápasu z míst vedle střídačky, pro dvě osoby
  • 1x – trénink s týmem pro 1 osobu
  • 1x – klubové auto na víkend s plnou nádrží
  • 1x – poukaz na konzumaci v restauraci Garden v hodnotě 1 500 Kč
  • 1x – poukaz na konzumaci v restauraci Garden v hodnotě 1 000 Kč
  • 1x – poukaz na konzumaci v restauraci Garden v hodnotě 500 Kč
  • 1x – poukaz do prodejny Top centrum na nářadí Milwaukee 2 000 Kč
  • 1x – poukaz do prodejny Top centrum na nářadí Milwaukee 1 500 Kč
  • 1x – poukaz do prodejny Top centrum na nářadí Milwaukee 2 000 Kč
  • 4x – zápasový míč podepsaný hráči A-týmu
  • 2x – poukaz na sud piva Pernštejn
  • 3x – aktivní účast pro dvě osoby na pozápasové tiskovce
  • 5x – nové dresy pro sezónu 2024/25
  • 20x – dresy ze sezóny 2023/24

KDY SI FANOUŠCI BUDOU VYZVEDÁVAT MYSTERY BOXY?

Jistě vás napadne otázka, jak a kdy si budou majitelé permanentek své Mystery boxy vyzvedávat. Našim cílem je, aby i samotné vyzvedávání těchto dárků bylo pro naše příznivce zážitkem. Připravujeme proto na období krátce před startem ligy konkrétní termín, kdy si budou fanoušci své Mystery boxy v CFIG Areně vyzvedávat.

O konkrétním termínu této akce budeme s výrazným předstihem naše fanoušky informovat na klubovém webu a také mailem. Poskytneme též informace o následné distribuci Mystery boxů, protože je nám jasné, že ne každý fanoušek bude mít prostor dorazit v jeden konkrétní den.

PRODEJ PERMANENTNÍCH VSTUPENEK PROBÍHÁ ZDE