FK Pardubice
A tým

Na generálku proti Chrudimi s permicí či eFKartou zdarma, vstupenky v prodeji!

Start nejvyšší soutěže se nezadržitelně blíží a již příští týden čeká naše hráče domácí generálka na start Chance Ligy. Poslední zápasová zkouška se odehraje v pátek 12. července od 18:00 hodin na trávníku CFIG Areny, soupeřem našich hráčů bude druholigový celek MFK Chrudim. Vstupenky na tento duel jsou již v prodeji!

Při utkání proti MFK Chrudim, což je jeden z našich velkých regionálních rivalů, uvidíte naše hráče přesně týden před startem ligové soutěže. První zápas Chance Ligy totiž odehrajeme již v pátek 19. července 2024 na trávníku pražské Sparty a tak se přímo nabízí vidět naše hráče v generálce na domácím trávníku.

Dnes byl zahájen předprodej na utkání proti MFK Chrudim. Jednotná cena vstupenek je 80 Kč, přičemž majitelé permanentních vstupenek a klubových eFKaret mají vstup zdarma.

Rádi se s vámi setkáme při tomto zajímavém utkání, přijďte podpořit naše hráče!

PRODEJ VSTUPENEK NA UTKÁNÍ FK PARDUBICE - MFK CHRUDIM ZDE

Autor článku: Redakce

Autor fotografie: Matyáš Novák

Sdílet článek