A tým

Vojtěch Sychra Pardubákem minimálně na další tři sezóny

V uplynulé sezóně 21letý křídelník naplno předvedl svůj potenciál, když zejména v závěru sezóny pomohl pardubickému celku k záchraně ligy. Vojtěch Sychra má na svém kontě zatím 4 ligové zásahy, můžeme se ale těšit, že v příští sezóně své statistiky bude navyšovat i nadále v našem dresu.

Vojtěch Sychra si v minulé sezóně svými výkony řekl o stabilní místo v sestavě pardubického „áčka.“ Bezprostředně po podpisu nové smlouvy, která je platná na tři následující sezóny, neskrýval 21letý záložník radost: „Jsem šťastný, že mohu na další tři roky spojit svoji fotbalovou kariéru s Pardubicemi, které mě vychovaly. Moc si toho vážím. Myslím, že je to odměna za minulou sezónu, ve které jsme se hlavně na konci opravdu vydali, abychom to společně zvládli.“

O osobních ambicích má směrem k následujícím sezónám má Sychra jasno. „Chtěl bych navázat na konec minulé sezóny, být členem základní sestavy a sbírat ligové minuty. Chci střílet a připravovat góly,“ říká odchovanec pardubického klubu.

Zároveň si ale Vojtěch Sychra uvědomuje, že minulá sezóna byla náročná hlavně po psychické stránce. Toho by se chtěl v nadcházející sezóně vyvarovat. „Nechci opakovat minulou sezónu. Ta byla náročná zejména na psychiku. Chci s týmem hrát v polovině tabulky, abychom se vyhnuli barážovým pozicím a bavit naše fanoušky,“ dodává Sychra

Vojto, přejeme ti v Pardubicích hodně štěstí!

Autor článku: Kazimír Svoboda