WU-15

Letní příprava starších žákyň

Poslední červencový týden společnou letní přípravu začne i tým starších žákyň, nově pod vedením trenéra Josefa Karabinoše.

V pondělí 24. července 2023 začnou prvním společným tréninkem letní přípravné období starší žákyně, hráčky ročníku narození 2009 a 2010. Tým se v sezóně 2023/24 představí opět ve dvou soutěžích: 1. liga starších žákyň Čechy a Hotel Trim Okresní přebor starších žáků, skupina Holicko.

Tréninky budou probíhat zpravidla třikrát týdně (pondělí, úterý, čtvrtek) na hřišti v Rybitví.

V rámci přípravy tým na začátku srpna absolvuje čtyřdenní soustředění v Rokytnici nad Jizerou. Během soustředění hráčky sehrají přátelské utkání s Libercem (so 5. 8. v 16:00).

V pondělí 14. 8. od 13 hodin sehrajeme přátelské utkání v rámci posvícení v Novém Bydžově.

Ve dnech 21. - 24. srpna se v Liberci koná Kouba Cup, turnaj krajů, který je určen pro nominované hráčky.

První mistrovská utkání jsou na programu na přelomu srpna a září na pražské Julisce (ne 3. 9. v 17:00) a v Holicích (přesný termín bude upřesněn).

Autor článku: Veronika Sehnoutková