Team logo ZLI
U19

V dalším utkání jsme pod Vinicí přivítali Zlín

Po velmi dobrém výkonu zůstaly všechny body v Pardubicích.

Vstup do utkání jsme trošku zaspali. Od 15. minuty jsme chopili otěže utkání do vlastních rukou a soupeře jsme přehrávali. Ve druhém poločase jsme přidali k dobrému výkonu i branky a zaslouženě jsme zvítězili.

Aleš Vencl (trenér FK Pardubice): Odehráli jsme velmi dobré utkání jak fotbalově tak i běžecky. Klukům se vrací dobrá práce v trénincích. Odměnou jim je sedmá výhra v řadě. Borci, jen nepolevit, soutěž ještě nekončí.

06.05.2023, 12:00 / 25. kolo, 1. CLD U19

Branky: 50. Brychnáč, 67. Flaška, 77. Brož. ŽK: 1:2 (Hanč - Hvozdecký, Ovesný). Rozhodčí: Vodrážka - Jansa, Depeš.