(1:1)
U-15

Dobrý výkon v druhém poločasu na body nestačil

Ani druhý duel sezóny nevyzněl pro Pardubáky vítězně.

V druhém mistrovském utkání jsme zajížděli na těžkou půdu v Edenu. Chtěli jsme se zaměřit na kvalitní přechodovou fázi, dobrou rozehrávku a zakončení v pokutovém území. Od začátku utkání jsme se o dané prvky snažili, ale soupeř velice dobře napadal, byl velice agresivní, zároveň nám chybělo i lepší technické provedení a tak jsme se ocitli pod velkým tlakem. Často jsme ztráceli míče a tak soupeř získával půdu pod nohama - po jedné takové akci šel soupeř do vedení 1:0. Od dalších branek nás podržela obrana v čele s brankářem. Postupně se nám dařilo srovnat hru, vyrovnali jsme se pohybem i kombinací a po jedné standartce jsme srovnali na poločasových 1:1.

Druhý poločas se hra srovnala, dařilo se nám udržet míč, přechod mezi obranou a zálohou byl v pořádku, ale zároveň soupeř i velmi dobře využíval vzniklé mezery v obraně. k tomu individuální řešení v útoku bylo u soupeře druhý poločas nadstandartní a tak soupeř šel do vedení 3:1. Poté i my snížili po krásné akci v křídle a začali jsme více ohrožovat branku soupeře. Do konce útkání se hrálo nahoru a dolů, začaly padat branky a dominoval útočný fotbal. Konečný výsledek 6:4 mluví za vše.

28.08.2022, 14:00 / 2. kolo, ČLŽ U15