PCE Team logo
Team logo CEB

Skvělý poločas na body nestačil

S Českými Budějovicemi jsme na body nedosáhli.

V prvním domácím zápase jsme přivítali v krásném areálu v Opatovicích nad Labem tým Budějovic. Od první minuty jsme hýřili aktivitou, soupeře jsme napadali a získávali míče, dařila se nám kombinace a přechod na útočnou polovinu. Za snahu jsme byli hned na začátku odměněni vedoucí gólem. Dál jsme pokračovali v nasazeném trendu a získávali odražené míče při dlouhých nákopech soupeře. Bohužel pouze po vápno soupeře, kde jsme se nedokázali prosadit či jsme v předfinální fázi zbrklostí míč ztratili. Soupeř se pomalu dostával do zápasu a posledních pár minut ukázal sílu, kdy nás nespustil ze své poloviny, zahrával hodně nebezpečné standartni situace či se tlačil do vápna, ale naše obrana vydržela. Bohužel nás to neprobudilo a hned na začátku druhého poločasu soupeř po křídelní akci srovnal a za chvilku šel do vedení. To byl pro nás šok a živá voda pro soupeře, který najednou byl všude. Nám se nedařilo dostat se na soupeřovu polovinu, udržet míč či něco kloudného vytvořit. Soupeř naopak byl nebezepečný ze všeho, všemu vycházelo a tak do konce zápasu přidal ještě dvě branky.

03.09.2022, 11:00 / 3. kolo, ČLŽ U15

Forster

0, hřiště Opatovice n/L.

Paar - Procházka, Pražák, Tupec, Skala - Forster, Beránek, Smrčka - Novotný, Jeřáb, Vrančík Střídali: Brychnáč, Šic, Hloušek, Tomášek, Holčapek

• SK Dynamo Č. Budějovice

Sestava není k dispozici.