(2:3)
U-15

První vítězství vezeme z Cidliny

Z Cidliny vezeme první výhru v sezóně.

V pátečním odpoledni jsme vyrazili bojovat do nedaleké Cidliny. Chtěli jsme držet míč, dobře se pohybovat, spolupracovat, v útoku být nebezpečný a gólový. V defenzívě napadat soupeře, vykrývat prostory, dobře se přeskupovat a být pevný v soubojích. Ze začátku zápasu se nám to zcela nedařilo - rozehrávka byla pomalá, chyběla větší propojenost jednotlivých řad, v útoku jsme ničím nepřekvapili soupeře, osobní souboje též pro soupeře. K tomu jsme vyrobili několik standartních situací a z jedné soupeř trestal. Poté jsme zrychlili hru, dostali se do většího pohybu, zjednodušili kombinaci a začali dostávat soupeře pod tlak. Zároveň ale soupeř neustále byl nebezpečný a tak jsme museli být pozorný i vzadu. Po krásných akcí se nám podařilo utkání otočit na poločasových 2:3 pro nás.

Druhý poločas byl ve stejném gardu. Ještě více jsme drželi míč, vyhrávali osobní souboje a začali se tlačit do pokutového území. Přicházeli i šance, kdy jsme odskočili na 2:4 a mohli jsme přidat další branky, ale bohužel se nestalo a soupeř trestal na 3:4. Závěr utkání jsme urvali pro sebe, kdy jsme odvrátili několik rohů, přimáků a nebezpečných závarů.

30.09.2022, 13:30 / 7. kolo, ČLŽ U15