PCE Team logo
Team logo SPA

V prvním mistrovském zápase dělba bodů

FK Pardubice : SFK AC Sparta Praha 2:2 (2:1)

V prvním mistrovském utkání jsme přivítali v domácím prostředí tým Sparty Praha. Od začátku se hrálo ve velkém tempu, kde kvalitnější na míči byla Sparta, která převahu zúročila ve vedoucí branku z penálty ve 14 minutě. Poté se hra začala srovnávat, nám se dařilo lépe otáčet hru a kontrolovat míč. Do poločasu přišli i šance, penálta a nám se podařilo utkání otočit na poločasových 2:1. Druhý poločas lépe vyšel hostům, kteří zvýšili tempo a my byli v defenzívě, která ale fungovala velice dobře. Bohužel postupem času jsme již neodolali a soupeř srovnal na 2:2. To nás nabudilo a konec zápasu byl náš, ale bohužel jsme dobré akce již neproměnili a tak zápas skončil remízově.

18.03.2023, 12:30 / 14. kolo, ČLŽ U15

Forster, Jeřáb

0, UMT Ohrazenice

Paar - Procházka, Štefl, Tupec, Beránek - Forster, Holčapek, Koblížek - Šic, Jeřáb, Vrančík Střídali: Hloušek, Skala, Čvančar, Smrčka, Svoboda, Pražák D.

• AC Sparta Praha

Sestava není k dispozici.