PCE Team logo
Team logo CID

Vítězství U15 nad Cidlinou

Velmi rychle rozhodl žákovský tým U15 o své výhře ve 20. kole 1. ligy nad Cidlinou. V domácím prostředí naši hráči vstřelili obě branky během první půlhodiny utkání a zaslouženě získali tři body. V tabulce se aktuálně nacházejí na 7. místě.

Ondřej Tichý, trenér Pardubic:"V dalším zápase jsme na domácím hřišti v Ohrazenicích přivítali tým Cidliny. Od začátku zápasu jsme měli hru pod svojí kontrolou. Dobře jsme kombinovali, byli jsme v pohybu a hledali možnosti jak se dostat k brance soupeře, který dobře bránil a byl nebezpečný ze standartních situací. Spousta zajímavých akcí nebyla využita, ale poté se podařila individuální akce v křídle - Kryštof Vrančík a šli jsme do vedení, které jsme navýšili po krásné střele Martina Beránka. V druhém poločase se hrál otevřený fotbal, kde již branka nepadla."

29.04.2023, 10:00 / 20. kolo, ČLŽ U15

16. Vrančík, 21. Beránek.

80, stadion Ohrazenice

Sestava není k dispozici.

• RMSK Cidlina Nový Bydžov

Kosina - Čvančar, Pražák T., Svoboda, Skala - Smrčka, Holčapek, Jeřáb - Šic, Beránek, Vrančík. Střídali: Tomášek, Šimák, Paar, Forster, Štefl, Hloušek.