PCE Team logo
Team logo LIB

Výhra nad Libercem!

Přinášíme vám hodnocení sobotního utkání, které jsme odehráli v Ohrazenicích proti Liberci.

Opět se nám podařilo vstoupit do utkání rychlou branku! Po přesném založení hry od brankáře se nám podařilo rychle a konstruktivně vyjet, díky tomu jsme překonali vysoký pressing soupeře a úspěšně celou akci proměnil Kryštof Vrančík v 6. minutě. Do konce poločasu se nám podařilo vytvořit si další vyložené šance, které jsme však nedokázali proměnit a navýšit vedení o dvě branky.

Ve druhém poločase pokračovalo naše snažení za druhou brankou v utkání! Díky zrychlené přechodové fázi se nám podařilo vstřelit dvě rychlé branky v krátkém sledu a soupeři odskočit o tři branky. O zmiňované dvě branky se postaral Marek Šic, který byl dostatečně aktivní v křídelním prostoru! Soupeři se sice podařilo vstřelit kontaktní branku v utkání, ale na náš výkon to nemělo žádný vliv. Poslední branku přidával Šimon Jeřáb po hezké kombinaci v pokutovém území. Klukům děkujeme za předvedenou hru a vydařené jednotlivé výkony, ale je potřeba pokračovat s pokorou do dalších zápasů!

Ondřej Tichý (trenér FK Pardubice): Jsme rádi, že se nám podařilo už ve čtvrtém zápase po sobě vstřelit rychlou úvodní branku! I přesto, že jsme si na druhou branku museli počkat do druhého poločasu, tak jsme rádi, že se nám ve hře objevují věci z tréninkového procesu. Vše je jenom o trpělivosti a snaze zachovat klid ve třetí třetině hřiště! Chceme pochválit kluky za přístup v celém utkání a dodržování stanových úkolů. Pochvalu zaslouží i trenér Honza Černý, který utkání koučoval velmi dobře! Rádi bychom pochválili i družstvo Liberce, které se snažilo po celou dobu utkání řešit situace konstruktivně a fotbalově! Držíme jim palce v jejich práci, která je velmi kvalitní a smysluplná pro dlouhodobý rozvoj hráčů!

20.05.2023, 10:00 / 23. kolo, ČLŽ U15

Branky: Vrančík Kryštof, Šic Marek, Šic Marek, Jeřáb Šimon

90, UMT Ohrazenice

Paar - Čvančar, Štefl, Svoboda, Skala - Smrčka, Jeřáb, Holčapek - Vrančík, Förster, Šic (Kosina - Hloušek, Tomášek, Tupec, Beránek, Šimák)

• FC Slovan Liberec

Sestava není k dispozici.