(0:2)
Team logo PCE
U-14

Žáci U14 vyhráli v Kladně

Mladí Pardubáci z kategorie U14 si dokázali poradit s domácím Kladnem a zaslouženě zvítězili. O branky se podělilo pět různých střelců!

Komentář trenérů: V utkání s Kladnem jsme si chtěli napravit dojem po výsledkově nevydařeném utkání s Meteorem. Do zápasu jsme opět velmi dobře vstoupili, protože už v 8. minutě jsme šli do vedení a i následně jsme byli nebezpeční. Poločasové vedení 2:0 bylo zřejmě odpovídající. Nicméně i Kladno předvedlo několik dobrých a nebezpečných akcí. Druhý poločas přinesl ještě větší počet brankových příležitostí, takže finální skóre je adekvátní průběhu, byť si některé další povedené akce zasloužily dotáhnout do konce. Celkově jsme se zápasem spokojení. U hráčů jsme chtěli vidět chuť zkoušet trénované činnosti, herní odvahu a maximální úsilí po ztrátě míče. Kluci tentokrát vše dokázali na hřiště přenést a zaslouženě si mohli užít vítězství.

13.05.2023, 12:00 / 22. kolo, ČLŽ U14

Branky: 59. David - 8. Mužík (Janovský), 31. Sukdolák (Nešetřil), 47. Nešetřil (Sukdolák), 70. Fajt (Kožíšek), 74. Dostál z pen. (faul na Fajta).