PCE Team logo
Team logo LIB

Žáci U14 vysoko porazili Liberec

Mladí Pardubáci z kategorie U14 navázali na povedený zápas z minulého týdne a po vynikajícím výkonu vysoko porazili Slovan Liberec.

Odehráli jsme po všech stránkách vynikající utkání. Po zkušenostech z minulých zápasů jsme se chtěli vyvarovat laciným obdrženým brankám. Chtěli jsme tedy propojit stále se zlepšující ofenzivní stránku hry s tou obrannou. Kluci k zápasu přistoupili skvěle a odměnou jim bylo vysoké vítězství s množstvím krásných akcí a gólů.

20.05.2023, 12:00 / 23. kolo, ČLŽ U14

Branky: 4. Čapka, 14. Hoffman z pen. (faul na Čapku), 22. Čapka (Rychtařík), 25. Čapka (Bachratý), 29. Bachratý (Machač), 41. Bachratý (Čapka), 61. Nešetřil, 67. Bachratý (Sukdolák), 76. Nešetřil (Sukdolák)

0, UMT Ohrazenice

Čapoun - Machač (51. Nešetřil), Šafařík, Dostál, Rychtařík (51. Firszt) - Kožíšek - Hoffman, Mužík (51. Sukdolák) - Čapka, Fajt, Bachratý

• FC Slovan Liberec

Sestava není k dispozici.

Autor článku: <I>jméno neznámé</I>