JAB Team logo
Team logo PCE

Žáci U14 porazili Jablonec

Kluci z kategorie U14 odehráli další povedený zápas. Tentokrát si odvezli plný počet bodů z Jablonce a k tomu dalších devět vstřelených gólů.

Odehráli jsme další povedené utkání, které bylo ozdobeno množstvím pěkných gólů a dalších gólových příležitostí. Kluci dokázali udržet odpovídající náročnost v průběhu celého zápasu a vysoké vítězství je tak naprosto zasloužené.

27.05.2023, 12:00 / 24. kolo, ČLŽ U14

Branky: 9. Mužík (Hoffman), 16. Sukdolák (Hoffman), 21. Sukdolák (Koblížek), 23. Sukdolák (Rychtařík), 42. Rychtařík, 43. Nešetřil (Sukdolák), 45. Sukdolák (Mužík), 48. Čapka (Sukdolák), 50. Čapka (Sukdolák)

0, ZŠ Mozartova - tráva

• FK Jablonec

Sestava není k dispozici.

Čapoun - Firszt, Šafařík (51. Machač), Dostál, Rychtařík - Koblížek (41. Fajt) - Mužík, Hoffman - Čapka (60. Fikejz), Nešetřil (60. Flaška), Sukdolák (51. Bachratý)

Autor článku: <I>jméno neznámé</I>