PLZ Team logo
Team logo PCE

Žáci U14 remizovali v Plzni

Žáci z kategorie U14 ve svém posledním mistrovském zápase letošní sezóny remizovali v Plzni, když vyrovnávací gól domácích padl čtyři minuty před koncem. I tak ale mladí Pardubáci udrželi devítizápasovou neporazitelnost a sezónu tak zakončili úspěšně.

Jsme rádi, že jsme poslední mistrovský zápas mohli odehrát na půdě velmi kvalitního soupeře. I tentokrát jsme zápas využili k tomu, abychom si vyzkoušeli nově trénované rozestavení, kterému se budeme naplno věnovat v letní přípravě. Zároveň jsme museli víc než obvykle zohlednit herní vytížení hráčů a to především těch, kteří v úterý a ve středu nastoupili k finálovým zápasům krajských výběrů. Z tohoto pohledu bylo jasné, že nás čeká fotbalově pestrý a fyzicky nesmírně náročný zápas. I přes řadu mezer v naší hře, ve které jsme se i vlivem nového herního systému dostávali pod tlak soupeře, kluci předvedli výkon na hraně fyzických sil. Hráči si prošli totálním nekomfortem, ale dokázali si s ním poradit a předvést řadu skvělých fotbalových momentů, které pro nás budou inspirací do letní přípravy. Klukům děkujeme za jejich přístup a neustálou chuť do fotbalu.

11.06.2023, 16:00 / 26. kolo, ČLŽ U14

Branky: 24. Kovařík, 76. Volf - 53. Fikejz (Sukdolák), 58. Sukdolák (Fikejz)

0, 33. ZŠ - UMT

• FC Viktoria Plzeň

Sestava není k dispozici.

Čapoun - Firszt, Dostál (41. Šafařík), Rychtařík - Kožíšek, Hoffman (41. Koblížek) - Čapka (41. Fikejz), Janovský (63. Nešetřil), Mužík (58. Machač), Bachratý (41. Sukdolák) - Schwarzkopf (41. Fajt)

Autor článku: <I>jméno neznámé</I>