(1:0)
Team logo LIS
Ženy A

Úspěšný vstup našich žen do nadstavby

V prvním kole nadstavby o postup do 1. ligy žen jsme přivítali na Dolíčku hráčky z Líšně. Po velkém boji se nám povedlo získat důležité 3 body.

Naše děvčata byla celý zápas fotbalovější, především v 1. poločase si vytvořila několik velkých možností ke skórování, ale ujala se jen hlavička naší nejzkušenější hráčky Bibi Ninczové těsně před přestávkou. Velké šance si vytvořily i Brňanky, ale několikrát nás podržela brankářka Eliška Krejčí, které vydatně pomáhaly i další hráčky naší defenzivní řady.

V tomto utkání, i souběžně hraném zápase Hradce se Spartou B (0:0), se ukázalo, jak moc je vyrovnaná celá první čtyřka a že v nadstavbě 2. ligy může každý porazit každého.

Kamil Kozák (trenér FK Pardubice): "​S těsným vítězstvím a 3 body musíme být spokojeni, neboť soupeřky z Brna jsou velmi houževnaté, mají kompaktní tým a jsou velmi nebezpečné svými rychlými kontry. Jeden z dalších klíčových zápasů se odehraje na našem hřišti na Dolíčku v neděli 14. května od 17:00, kdy v DERBY hostíme hráčky z Hradce Králové. Budeme rádi za podporu všech fanoušků FK PARDUBICE!!!"

07.05.2023, 17:00 / 1. kolo, 2. liga žen - nadstavba

Branka: 43. Ninczová. Rozhodčí: Kovářová - Machová, Hausnerová.