(1:1)
Team logo PCE
Ženy A

Vítězná šňůra žen pokračuje

Důležité vítězství přivezly naše ženy z Prahy a nadále tak zůstávají v čele tabulky, s šestibodovým náskokem.

Stejně jako ve všech předchozích našich zápasech proti béčku pražské Sparty se hrál pěkný fotbal se spoustou šancí na obou stranách. Našim ženám se skvěle povedl vstup do obou poločasů, což byl rozhodující faktor tohoto vyrovnaného duelu.

Kamil Kozák (trenér FK Pardubice): Opět musíme naše děvčata pochválit, jejich přístup k zápasu byl ukázkový. Šly do utkání plně koncentrované a předvedly velmi dobrý výkon v zápase, který se přihlížejícím divákům musel líbit. Vyrovnaný duel se rozhodl v úvodu 2. poločasu, kdy se Bibi Ninczové podařilo dát dvě branky. Kromě kvalitního výkonu všech našich hráček nás také těší návrat naší nejlepší střelkyně Vanesy Solničkové, která po zranění naskočila do zápasu po 50 dnech. Utkání se Spartou bylo prvním těžkým venkovním zápasem ze tří po sobě jdoucích utkání. Nyní zajíždíme do Brna, kde nás znovu nečeká nic lehkého, ale jedeme odhodlaní přivézt další 3 body a přiblížit se opět o něco blíže našemu cíli ...

20.05.2023, 09:45 / 3. kolo, 2. liga žen - nadstavba

Branky: 16. Altmanová - 3. Koblížková, 46., 52. Ninczová. ŽK 1:1. Rozhodčí: Kovářová - Holakovská, Brzková.