LIS Team logo
Team logo PCE
Ženy A

Titul VÍTĚZ 2. ligy žen je náš

Čtvrtou nadstavbovou výhrou v řadě jsme si dvě kola před koncem soutěže zajistili vítězství v soutěži!

Říká se, že poslední krok bývá nejtěžší a to se v tomto zápase opět ukázalo. Díky nezlomné vůli našich děvčat se ale podařilo zvládnout i další velmi těžký zápas a po zásluze tak můžeme všichni slavit druholigové prvenství FK PARDUBICE a s tím i možnost se po roce opět vrátit mezi naši ženskou elitu.

Kamil Kozák, trenér FK Pardubice: Zápas se pro nás nevyvíjel vůbec dobře. Brzy jsme inkasovali, děvčata byla nervózní, míč je na hrbolatém terénu vůbec neposlouchal.... Přežili jsme další šance Brňanek a zápas otočili. Můžeme se tedy radovat z titulu již 2 kola před koncem, v což nikdo z nás, při vyrovnanosti soutěže, ani nedoufal. Všechny naše hráčky si zaslouží pochvalu nejen za tento zápas, ale za celou tuto sezónu. Do konce zbývají dvě kola, ve kterých bychom chtěli naše fanoušky potěšit pěknou hrou.

28.05.2023, 11:00 / 4. kolo, 2. liga žen - nadstavba

Branky: 6. Hrabaňová - 20., 33. Hýlová, 67. Solničková. Bez karet. Rozhodčí: Soukupová - Koryčanská, Fraňková.

78, Ochoz u Brna

• SK Líšeň

Sestava není k dispozici.

Krejčí - Matějková, Holcová, Kupková, Němcová (81. Chlupáčová) - Solničková (68. Urbancová), Neradová (58. Burešová), Novotná - Hýlová, Ninczová (81. Mikulecká), Fialová (68. Kružíková)

Autor článku: Veronika Sehnoutková

Autor fotografie: FK Pardubice