PCE Team logo
Team logo SPB
Ženy A

První jarní porážka přišla v posledním utkání

Ani těsná prohra nemohla zkazit mistrovské oslavy našich žen v CFIG Areně!!! Přes 300 diváků vidělo velmi zajímavý duel předních družstev druhé ženské ligy.

Nechyběla spousta šancí, pěkných kombinačních akcí, ale také soubojů, či chyb, ze kterých pramenily všechny branky. Duel se všem přítomným musel líbit. Doufáme, že se v příštím ročníku 1. ligy budeme moci opět všem fanouškům ženské kopané v CFIG Areně ukázat.

Kamil Kozák, trenér FK Pardubice: I přes prohru musíme děvčata pochválit, do zápasu dala všechno. Chyběla trocha štěstí v zakončení a ke konci již také síly, které rychle ubývaly. Sparta B má kvalitní družstvo a většina jejich hráček by mohla hrát v nejvyšší soutěži. Ne náhodou v minulých dvou letech 2. ligu zcela jasně vyhrála. Po zápase jsme si všichni užili mistrovské oslavy. Zisk titulu s náskokem 7 bodů na našeho hlavního rivala z Hradce je skvělým počinem všech našich hráček. Tímto jim za celou sezonu velmi děkujeme a již se těšíme na 1. ligu. Víme, že to budeme mít velmi těžké a budeme outsiderem soutěže, ale kůži neprodáme lacino a cílem bude se v nejvyšší soutěži udržet!!!

11.06.2023, 15:00 / 6. kolo, 2. liga žen - nadstavba

Branky: 52. Novotná - 43. Marcinková, 57. Tomanová

Bez karet.

Rozhodčí: Suchá - Koryčanská, Fraňková.

324, CFIG Arena Pardubice

Krejčí (46. Mikulecká) - Matějková, Kupková, Holcová, Němcová (69. Urbancová) - Neradová, Solničková (87. Burešová), Novotná (74. Macháčková) - Hýlová, Ninczová, Fialová (69. Kružíková)

• AC Sparta Praha B

Sestava není k dispozici.

Autor článku: Veronika Sehnoutková

Autor fotografie: Radek Klier