1 3
(1:1)
Team logo TEB

První prohra rezervy v soutěži

V 6. kole se zrodila první prohra pardubické rezervy, když v nedělním dopoledni prohrála s Teplicemi B. Zajímavé utkání se ze začátku lépe vyvíjelo pro domácí, ale postupem času se otočilo ve prospěch hostů.

První šanci zápasu měl v 10. minutě teplický Vachoušek, ale svůj brejk nedotáhl. Ve 26. minutě domácí podržel gólman Budinský po střele Procházky. Ve 31. minutě domácí zahrávali rohový kop, na něj nejvýše naskočila nová akvizice Martin Chlumecký a hlavou otevřel skóre - 1:0. Jenže ve 41. minutě se pískala penalta pro hosty za faul na hranici vápna. K té se postavil Vachoušek a proměnil 1:1. Ve druhém poločase pak o své výhře rozhodli hosté, kteří hráli rychlý kombinační fotbal zejména po stranách a v 53. minutě proměnil brejk Emmer - 1:2. Domácí se poté snažili o vyrovnání, ale ohrozit branku Němečka se jim moc nedařilo. Naopak v 87. minutě podnikli hosté další rychlý brejk, na jehož konci byla gólová střela Jamricha od tyče - 1:3.

11.09.2022, 10:15 / 6. kolo, ČFL - skupina B

Branky: 31. Chlumecký - 41. Vachoušek z pen., 53. Emmer, 87. Jamrich. ŽK: 2:2. Rozhodčí: Štípek z Prahy (Černý, Lafek). Delegát: Braun z Újezdu u Sezemic.