0 5
(0:2)
Team logo PCB

Jasná výhra rezervy v prvním přípravném utkání

K prvnímu přípravnému zápasu v rámci letní přípravy zajížděla juniorka do středočeských Kosořic, kde se utkala s divizním FK Dobrovice. Pardubičtí mladící do zápasu vstoupili velmi aktivně a v úmorném vedru rychle vedli o dvě branky. Po hodině hry zvýšili na 0:3 a v úplném závěru ještě dvěma góly upravili konečný stav na 0:5.

První branku vstřelil ve 12. minutě Miláček a za dvě minuty zvýšil Brychnáč. Po hodině hry se trefil z přímého kopu Vencl a v úplném závěru se ještě prosadili Jarkovský a znovu Brychnáč.

Pavel Němeček, trenér FK Pardubice B: "Z našeho pohledu toto utkání splnilo vše, co jsme od něj očekávali. Byli jsme hodně na míči a museli jsme neustále hledat řešení, jak se do soupeře dostat. Herní vytížení hráčů bylo dostatečné. Jsem velmi rád za naši produktivitu i za to, že jsme branku nedostali. Vyzkoušeli jsme si i dvě možné rozestavení, takže super."

15.07.2023, 10:15 / 0. kolo, Přátelská utkání

Branky:12. Miláček, 14. Brychnáč, 60. Vencl, 88. Jarkovský, 90. Brychnáč.

50, hřiště Kosořice

• FK Dobrovice

1. poločas: Bartoš - Holakovský, Pečínka, Marek Sedláček, Bičiště - Novák, Bora, Král, Janovský J. - Kohout, Volf. 2. poločas: Trhlín - Zelinka, Holakovský, Marek Sedláček (65. Pečínka), Klain - Kopecký, Horák, Bora (65. Král), Pánek, Makovec - Tomíček.

Šmíd (46. Šimůnek) - Svatoš, Tecl, Hanč, Sedláček - Vencl - Miláček (46. Svoboda), Machů, Jarkovský, Pandula - Brychnáč.

Autor článku: FK Pardubice - Lukáš Ouředník

Autor fotografie: FK Dobrovice