1 1
(0:1)
Team logo PCB

B-tým veze z Liberce cennou remízu!

Pardubické "béčko" v neděli vyrazilo pod Ještěd, kde se od 10:15 hodin utkalo s B-týmem tamního Slovanu. Pardubice se dostaly zásluhou Šimka na konci prvního poločasu do vedení a dlouho vedli. Nakonec soupeř stačil ve druhé půli srovnat, a svěřenci trenéra Němečka tak odjeli z Liberce s jedním bodem.

Náš B-tým v neděli zavítal do Liberce, kde se v dopoledních hodinách utkal s rezervou FC Slovan Liberec. S první polovinou utkání museli být spokojenější pardubičtí, které do vedení poslal ve 40. minutě Samuel ŠIMEK – 0:1.

Červenobílí na severu Čech dlouho vedli. Nakonec se ale museli spokojit s remízou, kterou domácímu celku vystřelil v 80. minutě utkání Tadeáš ŠULC – 1:1.

Pardubické rezervě tak po pěti odehraných kolech ČFL Skupiny B patří s 6 body devátá příčka.

Už příští sobotu přivítají pardubičtí rezervisté na Vinici od 10:15 hodin soupeře z Chlumce nad Cidlinou.

Pavel Němeček, trenér Pardubic B: "Po dnešním utkání musím konstatovat, že soupeř byl herně lepší. Nám to neběhalo a chyběla nám kvalita na míči. Musíme si vyhodnotit minulý tréninkový týden a zjistit, co zapříčinilo naše unavené nohy. I tak jsme ale zápas mohli vyhrát. Někdy to tak je. Hrajete hůře, a máte plný bodový zisk. Bod z duelu v Liberci určitě bereme."

03.09.2023, 10:15 / 5. kolo, ČFL - skupina B

Branky: 80. Šulc – 40. Šimek. Žluté karty: 90+2. Kurka (PCB). Rozhodčí: Fišer – Vít, Bečvář.