4 3
(2:2)
Team logo PCB

B-tým ztratil zápas v Ústí až v nastavení

Rezerva Pardubic zajížděla v rámci 13. kola ČFL skupiny B do Ústí nad Labem. Zápas to byl pohledný, přinesl hodně branek, ale "béčko" se i tak domů vrátilo bez bodů. V červenobílém dresu se prosadili: 2x Brdička a Vencl.

Divácky atraktivní zápas načal už v 15. minutě Filip BRDIČKA. Ten proměněnou penaltou poslal hostující tým do vedení - 0:1. O 4 minuty později domácí celek srovnal stav zápasu. Prosadil se Vojtěch ČÍTEK - 1:1. Ve 29. minutě utkání otočil stav na stranu ústeckého týmu DAO - 2:1. Ani to ale nebylo v prvním poločase vše. V jeho závěru totiž vyrovnal Ondřej VENCL - 2:2.

Start do druhé půle Pardubákům nevyšel. 4 minuty po zahájení druhého dějství vstřelil svůj druhý gól v zápase DAO - 3:2. Když se podruhé v utkání prosadil také pardubický Filip BRDIČKA, zdálo se, že si východočeši domů odvezou cenný bod. Všechny naděje na bodový zisk ale zhatil ve druhé minutě nastaveného času DAO, který tak zaznamenal hattrick.

Pardubický B-tým vyšel bodově naprázdno počtvrté v řadě, a v tabulce ČFL mu tak patří 13. místo.

Pavel Němeček, trenér FK Pardubice B: "V Ústí se hrálo na velmi měkkém terénu. Kluci ovšem makali a snažili se. V utkání jsme šli do vedení, což nás jednoznačně povzbudilo, i když jsme za nedlouhou inkasovali. Celkově bohužel dostáváme hodně branek, a to nás stojí body. V poli náš výkon snese přísné měřítko a branky střílet umíme. Potřebujeme v hlavách nastavit, že soupeř nám může kdykoliv ublížit. Aby naše koncentrace na obranu byla až do úplného konce herní situace."

27.10.2023, 18:00 / 13. kolo, ČFL - skupina B

Branky: 19. Čítek, 29. Dao, 49. Dao, 90+2 Dao - 15. Brdička (penalta), 45. Vencl, 81. Brdička. Žluté karty: 76. Kučera - 22. Brdička, 25. Sedláček, 66. Šmíd, 80. Jarkovský, 90. Kurka. Rozhodčí: Vojtěch - Tryzna, Vitvar.