FK Pardubice
DUK Team logo
1 0
(1:0)
Team logo PCE
U19

O prohře U19 rozhodl gól v úvodu utkání

Po vysoké výhře v úvodním kole nad Jihlavou se čekalo, jak si tým Aleše Vencla poradí s pražskou Duklou. Jenže sobotní souboj se našim hráčům nevydařil a podlehli domácímu týmu 0:1.

Pardubickému týmu se utkání hrané v Libčicích nevydařilo podle představ. Jeho vývoj ovlivnila situace z 6. minuty, kde se prosadil domácí Sladovník a poslal Duklu do vedení 1:0. Pardubákům nešla upřít snaha, ale… „Přestože jsme se potom do utkání dostali, nebyli jsme se schopni připravit si vyložené šance, které by nám pomohly zvrátit osud utkání,“ hodnotil utkání útočník Artur Brož. Sám se do dvou zajímavých příležitostí dostal, ale nevyužil je.

Po změně stran už byla převaha pardubického celku hmatatelná, ale bez gólového efektu. „Dukla to zvládla takticky skvěle a nepustila nás prakticky k žádné gólové příležitosti,“ trefně popsal duel Brož. Když hosté nevyužili ani zajímavou možnost z trestného kopu v závěru, zůstaly body domácímu týmu.

Trenér U 19 Aleš Vencl: „Sobotní utkání s Duklou se nám nepodařilo, vůbec jsme se nedostali do tempa, hodně a zbytečně jsme kazili. Hráli jsme pomalu a to jsou hlavní důvody toho, proč jsme z Libčic odjeli bez bodu.“
Team logo Team logo

Detaily utkání

12.08.2023, 10:15 / 2. kolo, 1 ČLD U19
 • Statistiky

  Branka: 6. Sladovník. ŽK: 3:0 (Sladovník, Pančev, Svojsík). Rozhodčí: Opočenský - Doubrava, Glogar.

 • Diváci

  50, Libčice nad Vltavou

 • FK Dukla Praha

  Váňa – Kolský, Pančev, Bárta, Valentík (86. Prior) - Svojsík, Lopatář, Svoboda (65. Uher), Sladovník (65. Laredo) – Conte (68. Špírek, Blokeš (86. Müller T.).

 • FK Pardubice

  Šimon – Procházka (78. Vančura), Rolenec, Jindra, Kuja – Kameník (45. Kosina), Flaška, Halda – Brož, Hoffman (89. Borůvka), Kožený (45. Firbacher).

Autor článku: Redakce

Sdílet článek