FK Pardubice
PCE Team logo
3 1
(1:0)
Team logo JIH
U-17

U17 v prvním mistrovském utkání vyzrála na Jihlavu

Úvodní duel letošní mistrovské sezóny zahajovala naše sedmnáctka proti Jihlavě. Po poločasovém vedení z kopačky Peška přišla vyrovnávací branka hostů, na kterou našel až 10 minut před koncem recept Kosek. Konečně skóre uzavřel střídající Urban a U17 si tak připsala první 3 body do tabulky.

Komentář trenérů FK Pardubice (Ovčačík, Bačo, Záviška): Dnes na nás, z našeho pohledu, jako tým dolehla tíha prvního mistrovského utkání v celostátní lize dorostu U17 a "nové" působiště na Stadionu Pod Vinicí. Pro spoustu hráčů to byl dnes další milník v jejích fotbalové etapě, což se projevilo na celkovém výkonu na hřišti. V průběhu utkání nám chyběla rychlost, kvalita v přechodové fázi a zejména herní odvaha, která vše zapříčinila. I přes to, že se nám herně nedařilo, je potřeba ocenit hráče, jak se silou vůle vydali ze svých fyzických sil, díky čemuž dokázali vstřelit 3 branky a utkání dovést do vítězného konce.
Team logo Team logo

Detaily utkání

04.08.2023, 13:15 / 1. kolo, 1. ČLD U17
 • Statistiky

  Branky: 36. Pešek, 80. Kosek, 92. Urban - 71. Jančok. Rozhodčí: Mach - Trska, Klír.

 • Diváci

  80, hřiště Vinice

 • FK Pardubice

  Hudák - Dostál, Skokan, Vencl, Kosek - Čáslavka, Zima (69. Vašek), Pešek (69. Pražák) - Zelinger (48. Urban), Kvaček (75. Nesládek), Nekvinda (69. T. Pražák)

 • FC Vysočina Jihlava

  Široky - Novotný (76. Mastný), Henzl (46. Vambera), Hájek, Pospíchal (76. Dohnal), Holec (82. Říha), Palán, Exner, Vopršal, Ficek, Sklenář (61. Jančok)

Autor článku: Redakce

Sdílet článek