FK Pardubice
DUK Team logo
0 2
(0:2)
Team logo PCE
U-17

U17 zvítězila na Dukle Praha

Sedmnáctka se v sobotu vypravila do Libčan nad Vltavou, kde svoje domácí utkání odehrává Dukla Praha. Obě branky dalo naše mužstvo v úvodu utkání, kdy nejprve otevřel skóre Nekvinda, na kterého navázal úspěšně zahraným přímým volným kopem Zima. Mladší dorostenci tak navázali na úvodní vítězství s Jihlavou a připisují si druhé tři body.

Komentář trenérů FK Pardubice (Ovčačík, Bačo): „Do utkání jsme vstoupili skvěle a dokázali kontrolovat hru. Díky herní odvaze a velmi dobré součinnosti jsme soupeře moc nepustili k míči a zároveň si vytvářeli zajímavé příležitosti ke skórování. Naše hra však poté mírně opadla, kdy jsme v některých částech herní situace až zbytečně předržovali a nevytvářeli dostatek možnosti pro kombinaci, kvůli čemuž se soupeř začal lehce osmělovat. Soupeř ve 2. poločase svoji hru ještě více zjednodušil a přitvrdil, a tak v momentě naší snahy o kombinaci spíše přicházely fauly, kdy se hra hodně kouskovala. 2. dějství tak utkání připomínalo spíše boj než samotný fotbal. Ve velkém vedru jsme pak v závěru přečkali i největší šanci domácích na zdramatizování konce zápasu, po kterém si odvážíme cenné vítězství.“
Team logo Team logo

Detaily utkání

12.08.2023, 12:30 / 2. kolo, 1. ČLD U17
 • Statistiky

  Branky: 5. Nekvinda, 22. Zima. ŽK: 86. Kolínek - 60. Nesládek.

 • Diváci

  100, Libčice nad Vltavou

 • FK Dukla Praha

  Mencl - Leidl, Marcol (46. Kolínek), Tuček, Korbel, Holeček, Nedbal (75. Bednář), Zajíček, (62. Váňa), Kejmar (62. Hudec), Breburda, Zouhar (62. Štěrba).

 • FK Pardubice

  D. Pražák - Tareš (66. Skokan), Vencl, T. Pražák, Dostál (66. Zelinger), Kosek (77. Vašek), Čáslavka, Zima - Nesládek (66. Pešek), Nedvěd, Nekvinda (66. Koblížek).

Autor článku: Redakce

Sdílet článek