FK Pardubice
LIB Team logo
2 2
(0:1)
Team logo PCE
U-17

U17 bere po nadějném průběhu z Liberce bod

Utkání plné atraktivního fotbalu nabídlo sobotní poledne v Liberci, kdy sedmnáctka doplatila na neproměňování šanci a po nadějném dvoubrankovém vedení bere "pouze" bod.

Komentář trenérů FK Pardubice: (Ovčačík, Bačo, Záviška):

Utkání se dnes muselo velmi líbit, jelikož oba týmy vyznávaly velmi konstruktivní styl hry na hranici rizika. Zápas tak byl pro hráče velmi přínosný, jelikož museli řešit plno těžkých situací pod tlakem soupeřem.

V 1. poločase byla hra poměrně vyrovnaná, kdy obě mužstva měli své pasáže, ve kterých byly nebezpečné před brankou soupeře. Až samotný závěr přinesl více příležitostí z naší strany, kdy jsme po několika šancích šli do vedení po hezké individuální akci.

Na začátku 2.poločasu jsme svůj náskok po aktivním presinku nejprve zvýšili, který však následně soupeř po našich dvou jednoduchých chybách v rozehrávce dokázal dorovnat. Tato situace nás následně nakopla a po zbytek utkání jsme díky své houževnatosti a plynulé kombinaci byli aktivnější.

Samotný závěr utkání tak divákům nabídl velké drama, kdy jsme nejprve my nevyužili několik skvělých šancí, načež soupeř mohl svůj obrat dokonat, kdy naopak on sám neproměnil 100% brejkovou příležitost.

V utkání bylo viděno spoustu skvělých pasáží, na kterých můžeme stavět. Chyby v rozehrávce a v pokutovém území soupeře, kde jsme se dnes sami vytrestali jejich neproměněním, si naopak vyhodnotíme a poučíme se z nich. Soupeři velmi děkujeme za skvělé utkání v sympatickém prostředí.

Team logo Team logo

Detaily utkání

26.08.2023, 12:15 / 4. kolo, 1. ČLD U17
 • Statistiky

  Branky: 57. Ondo, 70. Svárovský - 42. Vašek, 52. Urban

  ŽK: Čáslavka

 • Diváci

  100, Městský stadion Liberec

 • FC Slovan Liberec

  Ronec - Vacek, Schejbal, Juszcyk, Tvercovici (56. Zinkowski), Dobeš, Žitňan (56. Hubka), Nagy (46. Ondo), Čistecký (56. Jansa), Svárovský (56. Ptáček), Wolkiewicz

 • FK Pardubice

  Hudák - Dostál (61. Tareš), Vencl, T. Pražák (68. Skokan), Kosek, Čáslavka, Zima, Vašek (61. Pešek), Urban (79. Koblížek), Nesládek, Zelinger (68. Nekvinda)

Autor článku: Redakce

Autor fotografie: FC Slovan Liberec

Sdílet článek