FK Pardubice
SLA Team logo
3 1
(1:1)
Team logo PCE
U-17

U17 prohrála na půdě Slavie Praha

Ve vloženém středečním kole zavítala sedmnáctka do hlavního města, kde změřila síly s pražskou Slavií. Utkání se rozhodovalo ve druhém dějství, kde byly efektivnější domácí a zvítězili dvoubrankovým rozdílem.

Komentář trenérů FK Pardubice (Bačo) :

Na Slavii jsme přijeli hrát otevřenou partii, čemuž napovídal i začátek utkání. Po skvělé akci jsme se ujali vedení Dostálem, nicméně za minutu soupeř vyrovnal na 1:1. První poločas se hrál výborný fotbal s řadou šancí. Troufnu si tvrdit, že v prvním dějství jsme měli vstřelit minimálně tři branky a překlopit misky vah první půle na naši stranu. Proměnit šance se nám ovšem nepodařilo a proto se šlo do kabin za nerozhodného stavu. I tak to byl jeden z nejlepších našich podzimních poločasů, za což kluci zaslouží pochvalu. Ve druhém poločase se nám však postupně začala vytrácet herní odvaha a domácí se začali dostávat do šancí které následně proměnili. My kdybychom zachovali více klidu na míči, tak by určitě hra vypadala stejně jako v první půli, ale na kdyby se nehraje.

Celý tým dnes musíme pochválit, protože chlapci makali od první do devadesáté minuty a na hřišti nechali vše. Za to jim děkujeme a s pokorou jdeme dále tvrdě pracovat.

Team logo Team logo

Detaily utkání

20.09.2023, 13:15 / 6. kolo, 1. ČLD U17
 • Statistiky

  6. Kolařík, 58. Březina, 68. Šmiga - 5. Dostál

 • Diváci

  0, SC Horní Počernice

 • SK Slavia Praha

  Sestava není k dispozici.

 • FK Pardubice

  D. Pražák - Tareš, Skokan, Vencl (46. T. Pražák), Kosek - Čáslavka, Pešek (71. Vrážel), Dostál (58. Bečička) - Nekvinda, Nedvěd (46. Jeřáb), Urban (64. Koblížek)

Autor článku: Redakce

Sdílet článek