FK Pardubice
PLZ Team logo
0 3
(0:2)
Team logo PCE
U-17

U17 vyhrála na půdě Viktorie Plzeň

Sedmnáctka zvítězila po výborném výkonu na půdě plzeňské Viktorie tříbrankovým rozdílem. Po druhé v sezóně si připisuje čisté konto, které je tak velkou psychickou vzpruhou do zbytku podzimní části.

Komentář trenérů FK Pardubice:

Utkání se nám hodnotí velmi dobře, jelikož hráči dnes na hřišti předvedli skvělý týmový výkon. Od samotného začátku jsme byli přesní v kombinaci a dokázali chytře měnit rytmus hry, díky čemuž jsme pro soupeře byli těžko čitelní. Největším rozdílem oproti předešlým utkáním byla rychlost reakce po ztrátě či odraženém míči, kde jsme pracovali výborně. Získávali jsme tak spoustu míčů či jsme svým postavením soupeřovi situaci alespoň výrazně ztížili. Díky maximálnímu týmovému úsilí v defenzivní činnosti jsme tak domácím nedovolili pořádně ohrozit naši branku a udrželi tak velmi cenné čisté konto na půdě ofenzivně laděného soupeře.

Teď nás čeká dvoutýdenní pauza, ve které nabereme síly se snahou udržet pozitivní a cílevědomé nastavení v tréninkovém procesu. Chceme tak sami sobě ukázat a potvrdit tento velmi dobrý výkon i v následujících střetnutích.

Team logo Team logo

Detaily utkání

07.10.2023, 13:15 / 10. kolo, 1. ČLD U17
 • Statistiky

  Branky: 10. Nesládek (Bečička), 20. Bečička (T. Pražák), 63. Nedvěd (Čáslavka)

 • Diváci

  60, Luční

 • FC Viktoria Plzeň

  Šilhavý - Gaszcyk (46. Šádek) Speierl, Jícha, Peklo (71. Řáda), Veselák, Abrhám (46. Arnošt), Velich (60. Sýkora), Růžička, Průša, Kdolský (Holba)

 • FK Pardubice

  D. Pražák - Tareš (71. Tupec), Skokan, T. Pražák, Urban (71. Vrážel), Čáslavka, Pešek (64. Jeřáb), Bečička, Koblížek (64. Kosek), Nedvěd, Nesládek (64. Nekvinda)

Autor článku: Redakce

Sdílet článek