FK Pardubice
PCE Team logo
5 2
(3:1)
Team logo SLO
U-17

U17 po skvělém úvodu zvítězila nad Slováckem

Sedmnáctka v domácím duelu na UMT v Ohrazenicích hostila FC Slovácko. Našemu týmu se podařilo získat výrazný náskok hned v úvodu střetnutí, ve kterém vstřelil 3 branky. Ve zbytku utkání se diváci mohli radovat ještě dvakrát na obou stranách. Pardubáci si tak v gólově bohatém utkání připisují 3 body.

Komentář trenérů FK Pardubice:

Ačkoliv jsme dnes zvítězili, velmi spokojeni můžeme být pouze s první třicetiminutovkou střetnutí. Na hosty jsme doslova vlétli, kdy jsme během chvíle vstřelili 3 branky. Velmi dobře jsme pracovali směrem do defenzívy, kde jsme svým organizovaným postavením nutili Slovácko k chybám. Zároveň jsme byli efektivní ve výstavbě hry, díky čemuž jsme herní situace pod tlakem řešili s klidem a velkou přesností. Tento stav a vývoj naše mužstvo bohužel uspokojil. Soupeře, který se velmi sympaticky po celou dobu prezentoval odvážnou hrou, jsme pustili jednoduše do utkání. Náš projev byl oproti úvodu velmi neorganizovaný, kdy jsme zejména v obranné fázi spoustu situací podcenili a nepřistupovali k nim s dostatečným respektem.

Jestliže chceme být dobří ve svém oboru, potřebujeme mít snahu dělat věci nejlépe, jak dovedeme po celou dobu. V opačném případě náš rozvoj stagnuje a zároveň přispívá k možnosti dát soupeři větší šanci nás porazit, na čemž určitě budeme chtít zapracovat.

.
Team logo Team logo

Detaily utkání

25.10.2023, 15:15 / 11. kolo, 1. ČLD U17
 • Statistiky

  Branky:1. Beránek, 11. a 19. Bečička, 60. Kosek, 75. Skokan - 44. Kalabus, 52. Riabokon

 • Diváci

  60, UMT Ohrazenice

 • FK Pardubice

  Hudák - Tareš, Skokan, T. Pražák (57. Svoboda), Kosek - Čáslavka, Pešek (57. Nesládek), Bečička - Koblížek (57. Urban), Nedvěd (77. Vrážel), Beránek (59. Nekvinda)

 • 1.FC Slovácko

  Vávra - Šimoník, Šimek (46. Tichánek), Riabokon, Snopek, Hruška, Ryška (46. Valášek), Ostrovka, Matsynin (75. Lamáček), Kalabus, Pokorný (57. Bernatík)

Autor článku: Redakce

Sdílet článek