FK Pardubice
OLO Team logo
1 1
(0:0)
Team logo PCE
U-17

U17 si z Olomouce odváží bod

Sobotní duel mezi domácí Sigmou Olomouc a naši sedmnáctkou vítěze nenašel. Oba týmy vstřelily svoji branku až v poslední desetiminutovce, po kterých na konci střetnutí svítilo skóre 1:1.

Komentář trenérů FK Pardubice:

V dnešním utkání bychom rádi ocenili pracovitost a vůli našeho týmu. Proti nám dnes stálo fyzicky velmi vyspělé mužstvo, které nám svým důrazem a hladem znepříjemňovalo každou herní situaci na těžkém terénu. Naším cílem bylo udržet herní odvahu a konstruktivně se dostávat i přes soupeřovu vysoce napadající linii. I přes některé nepřesnosti jsme ze spoustu situací skvěle vyjeli, což nás velmi potěšilo. Bohužel jsme na to častokrát nenavázali v přechodové fázi, kde se nám dnes tolik nedařilo. Nepřesnosti jsme však dokázali vybalancovat, a to velkou obětavostí a organizací v obranné fázi, kde si kluci vedli dobře. Sigma se tlačila neustále dopředu, naopak v našem pojetí se objevovaly zajímavé příležitosti pro rychlé kontry. Soupeř 10 minut před koncem ze standardní situace udeřil, na což jsme však bleskově odpověděli právě skvěle vyřešeným rychlým protiútokem.

Vzchopení se a následná vyrovnávací branka v závěru s takto těžkým soupeřem ukázala sílu mužstva. Remízu určitě bereme a věříme, že nás toto utkání zase posunulo o krok dále.

Team logo Team logo

Detaily utkání

21.10.2023, 13:15 / 12. kolo, 1. ČLD U17
 • Statistiky

  Branky: 81. Andrle - 84. Nedvěd

  ŽK: 88. Capka - 74. Čáslavka, 86. Svoboda

 • Diváci

  70, Řepčín - Svatoplukova

 • SK Sigma Olomouc

  Čtvrtlík - Pávek, Siegl, Činčara, Capka, Přibylka (72. Sikora), Příkazský, Andrle, Beran, Lorenc (72. Skopal), Nechvátal (72. Synevych)

 • FK Pardubice

  D. Pražák - Tareš, Skokan, T. Pražák, Kosek, Čáslavka (80. Vrážel), Pešek, Bečička (68. Svoboda), Urban (65. Nesládek), Beránek (65. Nedvěd), Nekvinda (46. Koblížek)

Autor článku: <I>jméno neznámé</I>

Sdílet článek