FK Pardubice
PCE Team logo
3 3
(3:2)
Team logo SPA
U-17

U17 na závěr podzimu remizovala se Spartou Praha

6 branek nabídlo dvakrát odložené střetnutí sedmnáctky se Spartou Praha. Závěrečné utkání podzimu na umělé trávě v Ohrazenicích bylo velmi atraktivní. Vítěze však nemělo, a tak si oba týmy připisují do své tabulky po jednom bodu.

Komentář trenérů FK Pardubice:

Dnes jsem viděli krásné utkání, ve kterém mohli diváci vidět 6 branek a spoustu napínavých okamžiků. Do utkání jsme vstoupili skvěle, kdy jsme se hned z kraje ujali vedení. To nám bohužel vydrželo jen chvíli, kdy jsme po chybách ve výstavbě hry dvakrát inkasovali. Tým však dokázal zformovat síly a během 15 minut si vzít vedení opět na svoji stranu. Ve 2.poločase padla už jen jedna branka, a to do naší sítě ze standardní situace soupeře. Ve zbytku poločasu, i přes naše dvě obrovské příležitosti a soupeřův nevyřešený nepřímý kop z dobré pozice, gól nepadl. Z posledního podzimního střetnutí si tak připisujeme remízu.

Hráči dnes do utkání šli opravdu jako jeden tým, což bylo ihned znát po vstupu na hřiště. Tým spolu pozitivně komunikoval a každou chvíli se velmi intenzivně podporoval. Po dvou rychle po sobě obdržených brankách se dokázal ihned zdravě nakopnout a nastartovat se tak ke skvělému obratu a výkonu ještě v 1.poločase. Po hráčích vyžadujeme v procesu učení odvahu v těžkých situacích, a tak je potřeba počítat s tím, že chyby mohou přicházet. Pokud se těmto případům naopak budeme vyhýbat, chyby sice dělat nebudeme, avšak herní situace se řešit nenaučíme. Ve 2. dějství na nás tak někdy lehce padla nervozita právě ze zmíněných obav a situace jsme už neřešili tak často odvážně, jak bychom si představovali. Na tomto prvku tak budeme chtít dále pracovat a zdokonalovat jej.

Děkujeme hráčům za přístup a celkový výkon, fanouškům za podporu, a v neposlední řadě soupeři za skvělé utkání.

Team logo Team logo

Detaily utkání

22.11.2023, 13:15 / 13. kolo, 1. ČLD U17
 • Statistiky

  Branky: 3. Urban (Nedvěd), 26. Nedvěd (Skokan), 34. Kosek (Urban) - 14. Brabec, 16. Pavlo, 64. Vaňkát

  ŽK: 62. Dostál, 90. Vaňkát

 • Diváci

  100, UMT Ohrazenice

 • FK Pardubice

  D. Pražák - Tareš (73. Svoboda), Skokan, T. Pražák, Kosek (84. Koblížek), Čáslavka, Pešek (84. Vrážel), Dostál, Urban (73. Nekvinda), Nedvěd, Beránek (64. Nesládek)

 • AC Sparta Praha

  Stoulil - Duška (46. Pančev), Mikuš, Hrodek (46. Dýcka), Havelka, Kaczmarek, Havrlík, Vodolán, Pavlo, Brabec (84. Kotíšek), Vaňkát

Autor článku: Redakce

Sdílet článek