FK Pardubice
PCE Team logo
2 1
(1:1)
Team logo ZLI
U-17

U17 zvítězila nad Zlínem

Sedmnáctka zvládla domácí střetnutí s dalším moravským celkem, tentokrát s FC Zlín. Vítěznou trefu zajistil z přímého kopu Skokan.

Komentář trenérů FK Pardubice:

V utkání jsme spokojeni s předvedenou hrou v 1.poločase, kde jsme si vytvořili několik zajímavých příležitostí. Ze závarů před brankou soupeře jsme však vytěžili pouze 1 branku, kterou si po perfektně zvládnutém rychlém přechodu nakonec hosté vstřelili sami. Soupeře jsme naopak do šancí moc nepouštěli až na situaci v nastaveném čase, kde nás přetlačil a srovnal skóre. Hned v úvodu druhého dějství nám však vrátil vedení Skokan, který tvrdou ránou z přímého kopu prostřelil všechno, co mu stálo v cestě. Ve zbylých minutách utkání jsme následně místo poklidného držení míče a tempování hry zbytečně hledali finální řešení. Přemírou snahy vymyslet gólovou situaci vznikaly ztráty míče, čímž se hra otevřela. Oba týmy však brzdilo lepší technické provedení, situace tak končily před pokutovým územím. Zlín poté hru výrazně zjednodušil, avšak i díky naší velké obětavosti a touze si gólovou situaci nevytvořil. Utkání jsme tak zvládli a dovedli do vítězného konce.

Hráčům děkujeme za enormní nasazení po celou dobu utkání, což je vždy základ a předpoklad pro dobrý výkon.

Team logo Team logo

Detaily utkání

04.11.2023, 14:15 / 14. kolo, 1. ČLD U17
 • Statistiky

  Branky: 14. vlastní, 50. Skokan - 45. Hellebrand F.

  ŽK:32. Beránek - 45. Koňařík

 • Diváci

  0, UMT Ohrazenice

 • FK Pardubice

  Hudák - Tareš, Skokan, Svoboda, Kosek, Čáslavka, Pešek (76. Vrážel), Beránek - Urban, Nedvěd (57. Nekvinda), Nesládek (65. Koblížek)

 • FC Zlín

  Švenda - Hubáček, Zbranek, Číž (36. Petřík), Brázda (59. Maděra), Libiger, Koňařík J, Koňařík R. (77. Křiklava), Bětík, Hellebrand F. (59. Řezníček), Uhřík

Autor článku: Redakce

Sdílet článek