FCP Team logo
Team logo PCE
Ženy A

Ženy zahájily sezónu vysokou výhrou

K prvnímu mistrovskému utkání ve 2. lize žen jsme zajížděli na půdu pražského týmu FC Praha, který hraje své domácí zápasy na Proseku.

Kamil Kozák, trenér Pardubic: „Celý zápas jsme měli pevně ve svých rukách, naše ženy předvedly velmi dobrý výkon. Lze jim vytknout snad jen některá zakončení a pálení vyložených šancí a několik hrubých chyb v obranné činnosti, jinak družstvo působilo kompaktně, vědělo co má hrát a soupeřkám nedalo větší šanci na zvrat v zápase. Pochvala všem hráčkám. Nyní nás čeká ve druhém kole béčko pražské Sparty, které hostíme doma na Dolíčku v neděli v 16:30.“

03.09.2022, 10:15 / 1. kolo, 2. liga žen

45. Machutková, 56. Hrtánková - 18., 57., 70. Solničková, 27. vlastní, 51. Hýlová, 62. Ninczová, 90. Novotná. Rozhodčí: Kánská, Hrušková, Plátková.

0, hřiště Praha 9 - Prosek

• FC Praha

Sestava není k dispozici.

Krejčí - Hýlová, Kupková, Němcová, Holcová - Kružíková (62. Koblížková), Novotná, Solničková (77. Mikulecká) - Minářová (62. Zikmundová), Ninczová, Fialová (62. Vodvárková).