KLA Team logo
Team logo PCE

Žáci U15 porazili Kladno

Náročné utkání s dramatickým průběhem prvního poločasu má za sebou tým U15. Mladí Pardubáci se dlouho potýkali s dobře hrajícím a nadšeně bojujícím týmem Kladna. Nakonec svého soka dokázali zlomit ještě v úvodním dějství a odvezli si další tři body.

Hodnocení trenérů:

Začátek zápasu se vůbec nevyvíjel podle našich představ. Kladno do utkání vstoupilo s vysokým presinkem, se kterým jsme si dlouho nedokázali poradit. Zbytečně jsme se dostávali pod tlak a ztráceli jsme jistotu v kombinaci. Paradoxně jsme všechny naše branky vstřelili v prvním poločase, který byl naprosto vyrovnaný. Naši hráči dokázali využít své rychlosti a efektivně vyřešit rychlé protiútoky.

Druhý poločas byl z naší strany mnohem lepší. Kluci zpřesnili hru, více využívali možnosti pro kombinaci a také výrazně přidali v obranné fázi, zejména v přístupu k osobním soubojům. V druhé polovině jsme tedy měli zápas pod kontrolou a určitě jsme mohli přidat více branek. Jsme rádi, že náš výkon měl rostoucí trend. Obecně ale potřebujeme zapracovat na úvodech utkání. Vyzdvihnout chceme i výkon domácího Kladna, které se prezentovalo velmi sympatickým fotbalem.

20.08.2023, 10:00 / 3. kolo, ČLŽ U15

Branky: 28. Chvalník - 16. Fajt (Sukdolák), 31. Sukdolák (Hoffman), 38. Bachratý

0, Stadion Fr. Kloze

• SK Kladno

Sestava není k dispozici.

Skokan - Machač (55. Rychtařík), Šafařík, Firszt - Hoffman (55. Dostál), Koblížek - Čapka (61. Schwarzkopf), Fajt (61. Janovský), Nešetřil (41. Mužík), Sukdolák (55. Novák) - Bachratý

Autor fotografie: David Klier